Autor Zpráva
zenno
Profil *
Mám problém - udělal jsem prezentaci, chci jí publikovat s koncovkou exe ale hlásí mi to toto a uloží se exe soubor s nulovou velikostí. Nevíte kde je chyba? -

Za 2. bych rád aby mi vytvořená tlačítka odkazovala na pdf soubory spustitelné po zmáčknutí jako klasické PDF v Acrobatu. - netušim jak na to.

Moc děkuji za jakoukoli radu. (zenno@seznam.cz)
Jirka
XXX
Profil
No asi mas neco spatne nastavene v Publish settings... Zkus tam dat defaultni nastaveni. Asi si tam neco spatne zmenil. k tem tlacitkum. kdyz je das z knihovny na plochu, musis je jeste jednou pojmenovat dole v panelu Properties v kolonce Instance name - důlezite, aby ses mohl na toto tlacitko odkazovat ze skriptu. pak dej F9 (otevre se ti panel Actions) a do nej dej skript:

nazevTlacitka.onRelease = function(){
getURL("http://www.tvojeAdresaKeSkriptum.cz/jmenoPDFka.pdf", "_blank");
}


dulezite je, aby se nazev tlacitka ve skriptu shodoval presne s nazvem tlacitka v panelu Properties! ;-)
zenno
Profil *
a musím při tom zadávání scriptu mít označený to dané tlačítko, nebo to můžu zadat na začátku dokumentu s platností pro celou dobu prezentace?

jinak ten default mi nevyšel. - tak nevim nevim. asi to budu muset udělat jako samospustitelné dvd s otevřením do prohlížeče www stránek.
zenno
Profil *
jinak díky za rady
XXX
Profil
na hlavni casove ose si vytvor novou vrstvu Actions. do stejneho snimku, ve kterem mas poprve to tlacitko klikni do vrstvy Actions - do stejneho snimku a dej F6 - vytvoris novy klicovy snimek. ted dej F9 a do panelu actions napis ten skript.. bude ti platit i pro vsechny dalsi snimky ;-) S tim publishem to mas nejake divne...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0