Autor Zpráva
Spider
Profil
Dá se nějak udělat např. z flashový hry záznam ve flashi (swf)? Jako že bych hrál a udělal si třeba 10 vteřinovej shot, kterej by byl v swf?
XXX
Profil
obavam se, ze ne :(
flz
Profil
da sa, ale vysledok bude video vlozene vo flashi (tzn. ze to nebude vektorove)
Spider
Profil
a da se tomu videu nejak udelat loading a ze pojede az po kompletnim nacteni?
FlashManiac
Profil
samozrejme... preloaderem
flz
Profil
v pripade ze by si nevedel ako na preloader> http://grafika.sk/clanok/flash-preloader/
XXX
Profil
flz
Mohl bys napsat nebo hodit nejaky link na to, jak se dela ten zaznam z prave probihajici animace... Thx ;-)
flz
Profil
XXX
staci si zohnat daky soft co ti filmuje pracovnu plochu (Camtasia studio napr. a ine). takto ziskane video prehras vo flashi, mozes ho tam importnut priamo (File>Import...) alebo ho volat ako externy subor (loadMovie();)
XXX
Profil
flz
jo takhle... tak to jooo.. ja to pochopil cele uplne jinak.ja uz myslel, ze jde, aby se primo za behu treba na webu vytvoril dynamicky zaznam z prubehu moji animace :-D Tak zas nic, i kdyz jsem se divil, ze by to slo :))
flz
Profil
XXX
sry ak som podal zavadzajuce informacie :D flash ale dokaze sledovat pohyb kurzoru mysi a nasledne ho interpretovat (pokusal som sa najst ukazku na nete, ale neuspesne :/ )
XXX
Profil
flz
jj, to je mi jasne - staci treba v onEnterFrame zaznamenavat treba do pole pocizi kurzoru a pak ji stejnym zpusobem postupne prehravat...
flz
Profil
XXX
dalo by sa to aj tak, ale existuje pre to funkcia, skusim pohladat ten priklad, uz aj tutorial som na to videl
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0