Autor Zpráva
CiraCZ
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

mám problé,vytvořil jsem si jednoduchý tlačítka ve flashi,přidal k nim zvuk a funkci co mají dělat,přidal jsem je na stránky a ve FF mi jede vše tak jak chci,jen v Opeře a IE je s těmi tlačítky problém,vždy na ně musím nejprve kliknout,aby byli "aktivní" a až potom se chovají jak mají,možná je to triviální problém,ale něják jsem zatím nepřišel na to,jak ho vyřešit :)
Jakub
V IE to jde celkem jednoduše - návod na La Trine, v Opeře nevím, když na to přijdeš, poděl se ;o)
CiraCZ
Díky,zatím mi to moc nejde,ale já na to přijdu :)
XXX
Tohle neni problem opery. Taky jsem tenhle problem objevil a nemuzu jej vyresit. Doma mi flashe nedelaji zadny problem v zadnem prohlizeci, ale v praci, i kdyz mam nainstalovane ty same prohlizece musim vzdycky do flash animace kliknout a teprve potom je aktivni. Pritom se jedna o stejne prohlizece a stejne stranky :(
Bubák
Pritom se jedna o stejne prohlizece
V případě IE to dělá "nevímkterá" aktualizace. Takže v jedněch win příslušná aktualizace je, ve druhých není.
U Opery nevěřím, že jde o stejnou verzi. Podívej se na verzi a případně i na sestavení (bluid).
Ladza
Pokud myslíte problém aktiv X..tedy..myslel jsem ze to dela jen v EI...tak si stahnete do flashe(8) aktuaikzaci, ktera tato problem resi..msui se to obchazet javascriptem....
Bubák
Ladza
Máš na mysli způsob, o kterém ve výše odkázaném návodu na La Trine napsal DGX?
Výchozí způsob, které propaguje Macromedia, je totiž naprosto nepoužitelný
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0