Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, tvorim si adventni kalendar a nevim jak mám udelat, ze kdyz vyloupnu jednicku a zavru okno a otevru znova tak to bude uz vylouplý..
jde to nejak pres user.data ??
to okynko se jmenuje: okno1
spechá to docela doufam ze nekdo odepise
já si s tim porad nevim rady
mohl by mi nekdo prosim pomoct ??
hodil jsem to na web ke stazení http://kubiro.hustej.net/uploadsouboru/slozka1/adventnikalendar.zip
potrebuju aby kdyz okýnko otevru a nesnim cokoladu tak po zavreni a znovu otevreni bude okynko otevreny a cokolada tam bude furt...
a kdyz ju snim (zmacknu na ni) tak me to potom uz zmizne a okynko bude tak jak má být (otevreny porad)
a kdyby si s tim nekdo dal tu pracu tak prosim to poslete na http://kubiro.hustej.net/uploadsouboru/
a pojmenujte to jenom: kalendar.zip
díky za pomoc...
a napiste sem
dredie
Profil *
the answer is PHP

D.
niky
Profil *
Nebo to lze taky provést sdíleným objektem, který se ukláda do cookies...

var vyloupnuto:SharedObject = SharedObject.getLocal("sdilenyObjekt"); - vytvori sdileny soubor

if (vyloupnuto.data.pravda == undefined) { - pri vytvoreni je soubor prazdny, proto se vytvori promnena "pravda"
vyloupnuto.data.pravda = false;
}

tlacitko_btn.onRelease = function() {
vyloupnuto.data.pravda = true;
}; - takto lze zmenit tu promnenou "pravda", ktera zustane porad ulozena v souboru a bude stejna i pri zavreni okna

...tak toto by melo byt reseni tveho problemu :)
XXX
Profil
Anonymni
Pokud chces, at je ten kalendar aktualni pro kazdeho uzivatele a ten si sam vybira okynka, je fakt nejlepsi reseni to, co pise niky. Akorat pro upresneni bys delal pro kazde okynko novy SharedObject, at ti to pro kazde okynko kontroluje, jestli uz bylo otevreno ;-)
niky
Profil *
No mě se zdá zbytečný dělat pro každé okno nový SharedObject (ale je to taky řešení), ale efektivnější by bylo vytvořit několik proměnných (podle počtu oken) a ty všechny uložit do toho jednoho souboru...
XXX
Profil
niky
jj, mas pravdu... nejlepsi reseni bude vytvorit jedno pole a to ulozit do jednoho SharedObjectu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0