Autor Zpráva
Schcell
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Dobrý den, pokud někdo víte kde stáhnou nebo získat Flash nebo program k jeho editaci a tvorbě, prosím ozvěte se mi na tomas.vo@seznam.cz. Děkuji
luka
Profil *
napis mi na 1luky@azet.sk
Hanz
luka
Doufám že tu nepůjde o nějaké pirátské metody :o)
Schcell
Stáhnout zdarma si ho určitě nikde nestáhneš, ale zrovna dnes jsem tu psal že ho zlevnili! Musíš si bohužel koupit celý balík, ale Dreamweawer a Fireworks nejsou taky k zahození :o)
Více informací najdeš zde:
http://www.digitalmedia.cz/macromedia/prodej/promoakce.asp#studio
numerouno_cz
to Schcell

normalne na macromedii si stahnes trial verzi MX2004 (1 mesic) ---> na nauceni zakladu to staci a pak uvidis ----> koupit x nekoupit

ja ji tu ted mam a je plne funkcni (bohuzel uz jen 2 dny) :-(

PS jestli jsi Tomas - vsechno nejlepsi k svatku :-))
Yuhů
mám tomu rozumět tak, že nemůžeš dělat flash, pokud si nekoupíš program?

(Výkřik do obecenstva: už vím, proč flash nedělám! Malá poznámka pro galérku: tedy spíše už mám výmluvu.)
Hanz
Yuhů
Můžeš, ale jen ve trial verzi :o) A nebo pokud ho získáš nějakým nelegálním způsobem, ale to se nedělá! :o)
Možná že existuje i nějaký free editor na flash, ale ještě jsem o něm neslyšel.
Leo
Ano, Flash neni otevreny format, pokud vim, Leo
Hanz
Leo
Víš dobře :o)
DoubleThink
Profil *
Existují samozřejmě alternativní editory, které jsou ale většinou úzce specializovány na určitou Flashovou tvorbu.

Jen bych rád podotkl, že výukové (=nekomerční) verze Flashe se pohybují okolo 1000,- Kč.

Takže správný postup:

zajímám se o Flash >> stáhnu si trial >> je to bomba! >> koupím si EDU verzi a naučím se s Flashem dělat >> už to slušně umím >> chci si tvorbou vydělávat >> koupím si komerční verzi (10 000,-)

Realita je poněkud odlišná.

Zaujal mě názor Najeeba Khana ze společnosti Adobe v článku na novinky.cz:
Studenti, kteří chtějí užívat software a nemohou si jej dovolit, tak ho prostě ukradnou. Zcizil by ale stejný student hamburger u McDonald"s, kdyby měl hlad, nebo kabát, kdyby mu byla zima? Asi těžko...

Je to pokrytectví nejvyššího kalibru - Softwaroví giganti dávno pochopili, že pokud se mladí lidé naučí pracovat s jejich programem (i s warez verzí), budou jej chtít používat i ve své budoucí práci. Například Autodesk, který prodává studentům produkty o hodnotě několik stovek tisíc za pětistovku.
Anonymní
Profil *
to Yuhů

a jak mám tvořit flash bez programu na flash?
schcell
Profil *
anonymní = schcell
Anonymní
Profil *
Všem:
to chcete říct že máte všichni legal verzi??
Anonym
Profil *
Nemáme, ale alespoň já až do Flash proniknu a hned jak budou peníze si s radostí zakoupím legální verzi....bohužel cena je vysoká i když odpovídající.

Mám hodně známých na nejvyšžích vývojářských a programátorských postech a před nimi se stydím !

Pomáhám jim často s věcmi pro ně triviálními, ale potřebnými...trochu jako fušer a opičák tester a když jsem si po letech konečně mohl zakoupit to co jsem používal již leta ....báječný pocit a ten servis k tomu....báječné.
Anonym
Profil *
Je to balík, ale už jsem si F8 PRO koupil....a pohoda....přiznám se půl roku, než jsem se s ním naučil, tak jsem používal warezáckou. "(-Oo
Luba
Profil *
kde stahnu ten trial? asi na oficialnich strankach ze?
Luba
Profil *
jak se jmenuje plnym nazvem flash? blbě formulovany ale vite co myslim.)
Steve
Flash je plný název produktu... potom tam jsou kdejaký dodatky jako číslo verze a jestli Proffessional a je to produkt od společnosti Adobe
Hooonza
Profil *
No, zkušenosti s tím nemám, plnohodnotné programy to nebudou, jen hledám na internetu...

http://freenavody.wz.cz/
http://www.debugmode.com/wink/
Luba
Profil *
jj jasny:) ale ten tial-flash cs3 Prof. se neda stahonut ani na oficialnich stranka
Luba
Profil *
heh da....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.