Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj,

mam problem s preloaderem, zkousel jsem snad vsechno mozne, nakonec jsem pouzil rady z
http://flash.jakpsatweb.cz/index.php?page=preloader
ale stale mi to nefunguje jak by melo.
Preloader se totiz zobrazi az od nejakeho 85%, predtim nic.

Vite nekdo o co jde?
flz
Profil
v pripade DoubleThinkoveho preloaderu by si nemal mat na prvych dvoch framoch nic len ten preloader. ak tak to tak mas, tak neviem, skus poslat zdrojak
Anonymní
Profil *
Zdrojak ma cca 11.5 MB

Mam tam opravdu jen ten preloader

Zkus http://www.ub-art.co.uk/combibos/index.html
Anonymní
Profil *
Toto je script preloaderu:

loading = Math.round(_root.getBytesLoaded()/_root.getBytesTotal()*100);
setProperty(prubeh, _xscale, loading);
if (loading == 100) {
play();
} else {
gotoAndPlay(1);
}

muze to byt ovlivneno html souborem, ve kterem je animace obsazena?
Anonymní
Profil *
Jak to udelat pres externi preloader?
Žihlák
Profil *
zdravím, mám naprosto stejný problém - preloader se mi začíná při načítání webové stránky (která je kompletně vyrobená ve Flashi MX2004 a má cca 300 kB) zobrazovat až při načtení nějakých 80% dat. zkoušel jsem už kde-co, i jiný preloader, který jsem si vyrobil, a není to nic platné - poradí mi někdo?
flz
Profil
Žihlák
napis sem skript preloaderu
Žihlák
Profil *
to - flz

onClipEvent (enterFrame){
mctotal=_root.getBytesTotal();
mcloaded=_root.getBytesLoaded();
procent=Math.round((mcloaded/mctotal)*100);
load = procent+" %";
prirustek_mc._xscale = procent;
if (procent == 100) {
_root.play();
}
}


legenda: prirustek - animovaná linka, která mi narůstá (jako při instalaci všech programů), load - dynamické txt pole, ve kterém se zobrazují stažená procenta.

když si místo své prezentace (webové stránky) na ten preloader dám nějaký obrázek, ale prostě je to jeden fram, tak i když má víc kB než ta prezentace, tak se preloader zobrazuje o.k. - není potíž právě s tím, že ta má prezentace, která následuje na 2.snímku, má víc vrstev (21)? neměl bych jí radši dát celou do jednoho snímku?
Žihlák
Profil *
jo, zkusil jsem i tu druhou možnost - a sice dát ten web (prezentaci) do jednoho framu, takže mám teď na časové ose preloader v jedné vrstvě na prvním snímku a na druhém snímku ve druhé vrstvě ten web - a stejně to nepomohlo - přibývajíc linka a načítající se procenta (animace) preloaderu se objevují až při 80% ! už vážně nevím, čím to může být... :-(
lejco
Profil *
jde oto jestli pouzivat treba tridy (class) ty se vyexportujou do 1 framu a proto to tak dlouho trva .... jinak se to da najit v nastaveni publish-> action script 2.0 tam date treba druhej nebo treti frame :) jinak jestli pouzivate komponenty z library tak ty musej mit ve vlastnostech odskrtnuty zaradit do prvniho framu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0