Autor Zpráva
Tomson
Profil
Ahoj všichni,

nevíte náhodou, jestli se dá někde sehnat čestina i do FlashMX2004 ?? Nikde jsem jí nenašel a mám takovýho tuchu, že asi ještě není. Jinak je FlashMX2004 o něco lepší než MX, ale ne zas tak brutálně. Odpadly částečně problémy s češtinou, ale některé zůstali. Alespoň mě. Konkrétně s dynamickým textem. Když ho vytvořím a vypublikuju, vše je ok, ale když do něho něco připíšu a to něco má háček, čárku nebo kroužek, tak je to všechno v řiti. Hodí se tam úplně jinej formát písma a za Boha s tím nejde hnout.

Díky za odpověď

Tomson
DoubleThink
Profil *
http://www.sqpjaryn.com/macromedia/css/FLASHuvod.htm
Tomson
Profil
Díky za odpověď. Už to fachčí. Jen mám ještě otázku ohledně toho dynamického textu. Máš taky stejný problém nebo je to jen u mě??
Hanz
Profil
Tomson
Odhaduju že to dělá jen tobě, protože mi to jde v pořádku. Nemáš chybu třeba v tom že máš u toho textového pole nastavené písmo, které nemá české znaky??
Hanz
Profil
Tomson
Jo a ještě s tím jak říkáš že není o moc lepší??
Je! Podporuje formátování pomocí CSS, má úplně překopané komponenty a hlavně nové! "Obsahuje" JSFL (JavaScript for Flash) a byla opravena spousta chyb!
Tomson
Profil
Hanz

Už jsem odhalil v čem to je. Fonty češtinu mají, měnil se mi jen formát (velikost, ztučnění atd.), ale používal jsem postscriptový fonty a u těch je tenhle problém. U opentypů je to ok.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0