Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Ahoj, sice to sem moc nepatri, ale urcite mi nekdo pomuzete. Chci udelat streamovani videa, tak aby na jedne strane byla kamera a na druhe strane nejaky aplet v prohlizeci, ktery by toto video i se zvukem prehraval v realnem case. Tzn. aby klient nemusel stahovat zadny dalsi program. jak to tedy udelat? Ve flashi, v java appletu,...? Mate s tim nekdo zkusenosti? Diky za rady.
Honza
flz
Profil
http://www.inspired.sk/flash/tricks/trick.php?ID=215

tam mas dve veci v jednom, staci ich oddelit :)
habendorf
Profil
Možná pomůže toto: http://www.jakpsatweb.cz/clanky/webcam.html
Hanz
Profil
flz
Řekl bych že to není to co potřeboval, protože on chce (jestli jsem to dobře pochopil) aby na jedné straňě byla kamera a na druhé uživatel --> web kameru budu mít doma třeba já vy se na mě budete ve Flashi dívat (ty byl příklad) :o)

habendorf
On to chtěl sice ve Flashi a odhaduju že chtěl přímý přenos, ale kdyby stačilo zobrazování obrázků tak by to mohl do Flashe načítat pomocí loadMovie()
flz
Profil
to co som poslal ja, tak tam je ako kameru dostat do flashu a ako z flashu dostat ten obraz, teda aby sa zobrazil. v zivote som to nerobil, tak sa mozno mylim
Hanz
Profil
flz
To máš pravdu, ale je tam jak dostat video do Flashe z kamery, kterou máš na tom počítači na kterém právě ten Flash běží. Není tam jak se připojit ke vzdálené kameře.
Jan Mily
Profil *
Má někdo zkušenosti se streamingem v Linuxu přes software VLC ? www.mediazone.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0