Autor Zpráva
none
Profil
Chtel bych se zeptet jak mam udelat aby ve flashi po kliknutí zacala hrát hudba.Prosim popiste mi to jak to mam udelat v programu pres menu ale ne kodem mam flash mx 6.nebo dalsí moznost kde se da stáhnout hotový prehravac.dekuji
Hanz
Profil
none
Pokud by ti stačilo to přehrát jednou a to po kliknutí tak si udělej tlačítko. A normálně na třetí snímek přetáhni ten tvůj zvukový soubor z knihovny.
none
Profil
Ne to je na nic potreboval bych si to asi nekde stáhnout nevís o nejaké stránce?ja sem krank sam to nezvladnu.
Hanz
Profil
none
Ono je lechké to udělat, ale úplně bez AS ???
Já ti to stejně napíšu nejlechčím spůsobem co znám.
Vytvoř si MC, který bude mít dva snímky. Na každý dej stop(),. Na druhá snímek přetáhni ten zvuk. A na celý ten MC dej tohle:
on (release) {

play();
}


A je to hotovo! To přece zvládneš ne?

Jo a ještě aby se ti nemohlo stát že to po zmáčknutí dvakrát bude dvakrát hrát tak na ten první snímek přidej ještě:
stopAllSounds();
none
Profil
. kdyz rikas ze je to tak lehky nechces mito poslat
na mail [email]indwalidi@seznam.cz v rozdelanem stavu abych si to mohl upravit dik.
Hanz
Profil
none
Dobře tak ale když už ti to udělám tak pořádně jo?
Dám tam pořádně AS.
Tomson
Profil
none

ale na těch stránkách, co jsi uvedl se hudba spouští po načtení swf. a ne po zmáčknutí tlačítka. Pokud chceš, aby se hudba spustila po načtení swf., tak nejjednodušší cesta bez kódu je dát na první snímek přímo na tvrdo ten soubor s hudbou a je to.
none
Profil
Hanzy jestli buds tak ochotný díky.
Hanz
Profil
none
Jo hned! Mněl jsem teď ještě jinou práci.
none
Profil
Jo a chtel bych ti rict jestli by to slo dat jako ze by se to opakovalo a potom bych klikl dal a zase jiná smycka by hrala. a diky za ochotu.
Hanz
Profil
none
Sakra mám teď nějaké problémy s emailem takže si to stáhni zde:
oflashi.com/Plocha.zip --> Chvíli počkej je to teprv na 80%
Zmněň si názvy souborů. a hodnotu proměnné pisnicek. (dej ji vždy o jednu menší než je písniček).
Jo a promiň že to tak trvalo! Zjistil jsem právě že to není jen s emailem. Má rychlost připojení klesla z 2MB/s na 14 kb/s
none
Profil
Dobrý v pohode potom ti da vedet jak to dopadlo fakt dik .jeate malí problemek na jakou koncovku to mam zmenit?
Hanz
Profil
none
Co na jakou koncovku?
none
Profil
No me to hlasi neocekavany format a to swf je jenom
erveny ctverecek.
Hanz
Profil
none
Neočekávaný formát toho *.fla ?

Jo a to *.swf má být červené tlačítko. A hudbu to zatím přehrávat nemá. Musíš si to upravit.
none
Profil
neocekavany format souboru ja mam na tom cz nevis
cim to je ja sem nateseny ze si to dam do stránky.?Takze se do toho fla nemohu dostat
Hanz
Profil
none
Takže do toho *.fla Aha! A ty asi nemáš Flash MX 2004 že? A máš Flash MX ?
none
Profil
Macromedia flash mx 6 takze to nerozbehnu?
Hanz
Profil
none
Přesně tím to je, ale máš štěstí že máš šestku protože MX 2004 to umí uložit tak aby to přečet MX (to je ta 6). Kdybys mněl starší tak nemáš šanci. Takže tady je odkaz:
www.oflashi.com/Untitled-2.fla
none
Profil
tak ok mam to otevreny ale co mam s tim delat je tam ctverecek
Hanz
Profil
none
Klikni na něj a v panelu Actions by se ti měl zobrazit Action Script. Jsou u toho komenáře. Postupuj podle nich. To učeho není komentář nech tak jak je.
Hanz
Profil
Hanz
Jde ti to?
none
Profil
Jo uz to hraje ale jak mam udelat aby po ka~dem kliku byla jina
í hudba jako tady link
Hanz
Profil
Václav Jirovský
Kdyť to tam je :o)
Jo zjistil jsem že je tam chybička! No vlastně 2. Přepiš celý ten script tímhle (ten starý smaž):
onClipEvent (load) {

// Zde zadej selkový počet tvých písniček
var pisnicek = 2;
var cislo = 0;
}
on (release) {
// Tady si změň názvy tvých písniček a můžeš i přidávat.
pole = new Array("hudba.mp3", "hudba2.mp3");
var hudba = new Sound();
hudba.loadSound(pole[cislo]);
hudba.onLoad = function() {
hudba.start(0, 99999);
if (cislo != pisnicek-1) {
cislo += 1;
} else {
cislo = 0;
}
};
}
Hanz
Profil
Chyba byla v tom že Flash MX nezná stryktní typování, které jsem tam používal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0