Autor Zpráva
desad
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

dobry den ...pracujem na jednom flashovom projekte , a trapi ma , ako co mozno najviac zneprijemnit dajakym hackerom , aby ju hackli ,..napadlo ma napriklad , ze jednotlive animacie sa budu nahravat externe , a keby to dajaky hacker rozkompiluje , tak tam skratka nic nenajde , ale co keby tam nasiel tie adresy odkial sa nacitavaju tie externe MC , neviem si rady , je to dost zapeklita tema , poprosil by som radu/navrh

//pls pojde skutocne o veci , ktore som robil dlho , a preto viem , ze by sa mnohym hodili , preeditovali by si ich , a nik by nic nespoznal(zmenili by trochu tvar al. texturu,atd...) ,dajaky navrh , ktory by dokazal zastavit pokial mozno priemerneho hackera , je iste , ze profesionalny hacker by sa nezastavil pred nicim ,ale ty maju imho ine veci na praci nez rozlusknutie swf-iek ... , preto profesionala tak povediac vylucujem.
Filips
Profil
Omlouvám se za OT, ale musel jsem to napsta. V dnešní době už neuchráníš nic. Všude a všechno se jen krade a kopíruje a většinou za to nikdo nemůže a věc je smetena ze stolu. Vždy vyhraje jen ta největší špína a poctiví a pracovití lidé na to doplatí. Tím jsem chtěl říct, že ty sis na tom dal práci, teď se to budeš snažit zabezpečit proti krádeži, ale pak stejně dojde nějaké prase ukradne Ti to, a potom ještě drze řekne že výtvor je jeho a kopíroval jsi Ty. Takhle už to bohužel chodí.
Ještě jednou se omlouvám za OT.
desad
Profil *
mas uplnu pravdu ,je to bohuzial tak , ked uz vsetci si zvykli skor kopirovat , nez vytvarat ... tazko ochranit svoj vytvor.

//prave som na webe nasiel jeden maly "podvratacky sposob" ,ktory aspom odradi niektorych hackerov , a to: pred nacitanim flashu je treba akceptovat vsetky podmienky ,...a tak dalej , skratka "predstierat" ze dany vytvor vytvorila vecsia spolocnost , a vsetky prava su vyhradene a zopar warningov o kopirovani ...atd , .... zaujimavy napad , ako hackerov odradit , aj ked moze to byt celkom trestne nie?
XXX
Profil
Vykradeni Flashovky bohuzel momentalne nezabranis. Externi nacitani taky nevyresi vubec nic, protoze kdyz si na webu kdokoliv tvoji animaci prehraje, automaticky se veskere casti, ktere si prehrava nacitaji do cache, vcetne dalsich externich swf, obrazku, dokonce i XML souboru, takze si pak veskere pouzite soucasti muzes prohlidnout primo ve svojem compu :(
kamion
Profil *
hoj neco bych pro tebe mel,
mozna se ti to bude libit
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0