Autor Zpráva
Hanz
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Dnes jsem si všimlů že mi v nápovědě u Flashe MX 2004 chbí dost stránek. Ale nevím jekto, protože jsem nic nemazal! Nevíte někdo kde by se daly sehnat? --> aktualizace nápovědy nepomáhá.
flz
Profil
napis mi mail a ja ti ju poslem skalamala@seznam.cz
DoubleThink
Profil *
Stáhni si update

http://download.macromedia.com/pub/flash/updates/mx2004/update_fmx_200 4.exe [16,2 MB]
flz
Profil
Hanz>mail ;)
Hanz
Profil
flz
Jo dík.

DoubleThink
Nevím proč, ale to nepomáhá.
Hanz
Profil
flz
Teď jsem to přepisoval a zjistil jsem že jsem tam vůbec neměl složky Dump a HowDoI :o) Nechápu kam zmizely :o(
flz
Profil
jak som sa sparal v tych priecinkoch tak som tam nasiel zaujimavu (neviem ci pouzitelnu) vec s ktorou som sa vo flashi vobec nestretol a predsa je joho sucastou... aha:
C:\Documents and Settings\flz\Local Settings\Application Data\Macromedia\Flash MX 2004\en\Configuration\Behaviors\Transitions.swf
Hanz
Profil
flz
O tom jsi nevěděl??? Je to jedna z novinek Flashe MX 2004. Já ji celkem často používám !
flz
Profil
kde to najdem vo flashi?!
flz
Profil
vedel som tych time line "efects" ale o hentom nie a vypada to celkom pekne
Hanz
Profil
flz
Vytvoř si nový soubor --> no nevím jak bych to řekl, není to flashový soubor a přitom je :o) --> totiž nevytvářej Flash Document ale Flash Slide Presentation nebo Flash Form Application --> je to ve flashi novinka a proto se oní moc neví. Vytvoř si tam pár nových oken a potom v panelu Behaviors dej takové to plus a jdi na Screen --> Transition --> slouží to k přechodům mezi okny (něco jako v PowerPointu --> no teď nevím jestli se to tak píše :o))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0