Autor Zpráva
ART.IS.Time
Profil *
Takže mám malou zakázku. Dělám tam i administrační sekci, kde si zákazník přeje měnit veškeré barvy na jeho stránkách, takže pozadí tabulek, pozadí všeho, atak.. to je mi jasné, mysql ovládám a php dost dobře taky. ale chtěl bych jednu specialitku.

Myslím že by to šlo udělat ve Flashi. Je to taková ta barevná paleta, jako je třeba ve photoshopu a v každém lepším grafickém programu. Potřeboval bych tedy ty dva posuvníky na výběr barev + dole input s výpisem RGB # kódu. Nevíte někdo jak na to?
flz
Profil
nenapisem ti presne ako na to, ale pozri si funkciu setRGB(); v helpe
XXX
Profil
ART.IS.Time
Musis pouzit tridu BitmapData. Vytvoris si novy object typu BitmapData. Nactes do nej bitmapu - nejakou tvoji paletu barev. Pak pomoci metody getPixel(); pri kliknuti na ni zjistis jeji RGB v Hexa. Kdyz das v Helpu Flashe 8 hledat getPixel, tak je tam u toho i priklad, ktery je temer presne to, co potrebujes ;)
ART.IS.Time
Profil *
XXX:
pls ja s flashem moc neumim, nemohl bys mi udelat nejaky hruby koncept?
XXX
Profil
ART.IS.Time
Jsem ted v jednom kole. Vubec nestiham :( Jestli budu mit o vikendu chvilku a nikdo jiny ti to tady nehodi, tak se pokusim, ale neslibuju...
XXX
Profil
ART.IS.Time
Jestli to jeste porad potrebujes, tak jsem ti ten tvuj "koncept" vytvoril. Neni to odladene a dela to trosku chybicky, ale princip tam je ;) Kouknout na to muzes tady, stahnout FLAcko tady
ART.IS.Time
Profil *
tyjo super dekuju moc!
XXX
Profil
ART.IS.Time
Nefunguje to na 100% spravne, ale snad to bude stacit ;)
ART.IS.Time
Profil *
jj staci dikes
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0