Autor Zpráva
xjr1300
Profil *
nevite nekdo proc se mi zobrazuje neuplny panel action? mam verzi MX 2004 a v panelu mam jen vyber akce a textove pole, ale kniha me furt odkazuje na zadavani parametru nad textovym polem, to ale nemuzu pac tam nic nemam.
dik za odpovedi
Hanz
Profil
xjr1300
Záleží verzi Flashe je ta tvá kniha. Ve starších verzích to vypadalo jinak (byly dvě verze --> nevím jak se přesně jmenovaly). Napiš co přesně po tobě v té knize chcou a já ti napíši jak to udělat.
xjr1300
Profil *
.... Z knihovny vyberte příkaz Deprecated/action/ifFrameLoaded. Nastavte Type: Frame Label a ze seznamu Frame: vyberte jméno snímku start...

.....v paneu action/browser/network loadMovie. Do políčka URL napište jméno souboru, který chcete volat, a Level zadejte 1

to je je tucne nevim kde mam udelat
knížka se menuje podrobná příručka MM Flash MX (Jiří Fotr, nakl. cpress)
Hanz
Profil
xjr1300
Tak to je hrůza! Oznamuju vám to nerad, ale stakovuto knížkou moc daleko nedojdete. Já sám bych s tím mněl problémy. Jak jsem psal tak už kdysi existovaly dva typy panelu Actions a tohle je ten podle mého názoru horší! Navím nevím. Jestli jsem to dobře pochopil tak by to mnělo vypadat asi takto:
ifFrameLoaded (ZDE_MÁ_BÝT_FRAME_LABEL) {

loadMovie("ZDE_CESTA_KE_SOUBORU.swf", this);
}
flz
Profil
ja som s kniho jiriho fotra zacinal (flash 5) a az neskor som zistil, ze ta kniha nieje velmi dobra.

Hanz> volalo sa to Normal mode a Expert mode, expert mode je to co vidis v terajsom flashi, v Normal mode si ku kazdemu prikazu mohol nastavi parametre pomocou takeho "menu", celkom fajn pre zaciatocnikov, vedel si pouzit, ale prikaz si si naspamat nepamatal :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0