Autor Zpráva
Dido
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Ahoj všem flašistům. Mám několik dotazů a za každý podnět k mému dotazu předem děkuji.

1) Mám vytvořenou free-hru (docela povedenou). Je to hra něco jako sonic. Sám jsem odkojený sega mega drivem a byl bych velmi rád, kdyby moji postavičku bylo možno ovládat pomocí JoyPadu nebo joysticku, existuje nějaká možnost, jak tohoto ve Flashi dosáhnout ?


2) Na netu jsem snad zahlédl nějaké hry ve flashi. které lze hrát přes multi-player ? Je to možné ? Pokud ano, co je třeba nastudovat, popř. nějaké tipy na nějaký tutor...dix
Hanz
Profil
1) S joystikem nemám skušenosti, ale zkus dát na nějaký MC tenhle script:
onClipEvent (keyDown) {

trace(Key.getCode());
}

A potom skus pohnout joystikem a napiš co ti to vypíše.

2) Multiplayer jde udělat, ale sám jsem to ještě neviděl :o) --> nepočítám ten multiplayer co je skoro všude a to že dva jsou na stejném PC.
Kde to nastudovat nevím, ale určitě by to šlo, ale dost optížně, musel bys používat PHP k ukládání informací na server a od tam tuď je zase tahat --> belo by to dost sado takže nedoporučuju :o)


Hanz
Dido
Profil *
thanx
flz
Profil
Hanz -> icq xtraz je multiplayer a grafika sa celkom tvari flashovsky :) ale na 100% to ide, aj ked neviem ci realtime. pozri toto>> http://www.actionscripts.co.uk/tutorials/erwin/04/index.html ale na to uz treba mat chore myslenie aby to bolo pochopitelne :)
Hanz
Profil
flz
Kdyď píšu že to jde!
Dido
Profil *
Zajímává page - dix
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0