Autor Zpráva
Hanz
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Možná se vám zdá divné že to dávám do sekce od Flashe ale patří to k tomu.
Jsem zvyklý si při psaní AS normálně pomocí ALT+SHIFT přehazovat klávesnice --> na tom není nic zvláštního :o) , ale najednou to nejde! A co je ještě podivuhodnější je to že to nejde jen ve Flashi! Pokud si ji chci zmněnit třeba ve wordu, nebo teď při psaní příspěvku tak to jde, ale když to udělám ve Flashi tak nic! :o(
A když si ji přehodím bez Flashe a potom si otevřu Flash tak to píše podle toho kterou jsem si nastavil ale pořád to nejde přepnout, takže bych musel vždy při přepínání vyjet z okna Flashe (dost zdržuje když se tam píšou skoro pořád složené závorky :o))

Nevíte co s tím je ???



Hanz
Tomik
Profil
To {}: Na české klávesnici je lze psát pomocí pravého ALTu + B nebo N. Jinak neporadím s flashem nepracuji :(
DoubleThink
Profil *
No Flash se v tomto chová dost neomaleně - například zkratka RAlt + , nenapíše "<" ale posune ukazatel o snímek vzad (opravdu chytré).

Takže je dobré vlézt do nastavení zkratek a trochu to tam překopat (vůbec bych se nedivil, kdyby měl Flash LAlt + Shift pro něco obsazen)
Hanz
Profil
DoubleThink
S tím problém nebyl. Problém byl v tom že vyhrabal starý příspěvek, který jsem nezamkl :o(
Nějak se asi blbě spustil Windows, protože když jsem zkoušel vypnout a zapnout Flash tak to pořád blblo, ael další den když jsem zase zapl počítač tak už to jelo.
Takže už jsem to vyřešil a tohle téma zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0