Autor Zpráva
um
Profil *
Prosil bych o radu, všechno co uložím ve Flashi se zobrazuje v prohlížeči jemně rozmazané - mimo dynamicky vkládáného textu. Není to nastavením kvality, vyzkoušel jsem vše od low až po best. Čím to může být?
um
Profil *
Našel jsem teď v sekci pro flash radu, že je třeba vypnout antialising u písma. No to je fajn, ale změna se stejně neprojeví u dalších prvků...
DoubleThink
Profil *
> Není to nastavením kvality

Ale je:

LOW - grafika není antialiasována, rastry nejsou vyhlazovány.
MEDIUM - je použit antialiasing 2 x 2 px, rastry nejsou vyhlazovány.
HIGH - antialiasing 4 x 4 px, statické rastry jsou vyhlazeny.
BEST - antialiasing 4 x 4 px, všechny rastry jsou vyhlazeny.
um
Profil *
Děkuji za odpověď, takže mi tím chcete říct, že na většině webů je kvalita zobrazení nastavena na low, protože to zabraňuje rozmazávání, a samozřejmě míň zatěžuje procesor?
DoubleThink
Profil *
Ne, na většině webů je high, protože grafika pak vypadá mnohem líp a zátěž současných procesorů nehraje žádnou roli.

Vypnutí antialiasingu písma se dělá speciální volbou (v MX 2004)

um
Profil *
chtěl jsem se zeptat, setkal se někdo s vadnou verzí flashe v tomto směru? Když antialias zapnu, tak se písmo nevyhlazuje - prostě naopak. A pak ještě když do textu dám odkaz, nebo celý text udělám jako odkaz, a mám zapnutý (= vypnutý antialias :-)) tak se ve výsledném swf text vůbec nezobrazí...
DoubleThink
Profil *
Zmiňovaný nucený aliasing písma v MX 2004 funguje jenom v případě, že má písmo souřadnice celé číslo

Takže x=15.6 y=18.9 je špatně - dojde k rozmazání
um
Profil *
Dík za rady. A ve flash mx 2004 pro je stejný problém? A na tom obrázku máš antialis vypnutý nebo zapnutý? :-)
mr.antik
Profil *
a co konkrétně ti vadí? U rastrů nejdojde k vyhlazení, když jsou přesně v původní velikosti.
DoubleThink
Profil *
O rastry taky vůbec nejde - bavíme se o vektorové grafice
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0