Autor Zpráva
Pajika
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Dobrý den, asi to bude trochu úsměvné ale mám problém, začakl sem se zajímat o flash a tak sem si pomocí flash vytvořil tlačítko s odkazem na stránku abych to mohl zkonrtolovat myslím funkci. Ve flashi jsem to publikoval do souborů s příponami .swf.html z té stránky html jsem si vyndal kód který jsem vložil pomocí PsPad do stránky , Jsem amatér totální proto se omlouvám ale toto tlačítko funguje super jak v kontrole v PsPadu tak v IE ale problém je s Operou tam mi to vyhodí okénko ---Adobe Flash Player has stopped a potentially unsafe operation.
The following local application on your computer or network:
v tomhle místě je potom cesta k mému souboru xxx.swf
is trying to communicate with this Internet-enabled location:
tady je odkaz na stránku
To let this application communicate with the Internet, click Settings.
You must restart the application after changing your settings.

a i když si to přeložím tak sem z toho blbej. Prosím o radu jak zprovoznit toto tlačítko i v opeře. Doufám že jste mě pochopily a děkuji mockrát za radu. Díky
DoubleThink
Profil *
Pokud spouštíš flash v lokálním kontextu (přímo z disku), nemá standardně povolenu komunikaci s internetem.
Objeví se hláška, která říká, že se aplikace pokouší komunikovat s místem v Internetu.

Rada zní: testuj flashe na webovém serveru (externím nebo vlastním), nebo používej relativní adresy (pokud odkazuješ na pozici stejného webu).
Pajika
Profil *
Díky ještě jedna maličkost pokud mi to funguje v kontrole PsPadu myslíš že to bude v pořádku i potom když to dám na net???? děkuji mockrát
XXX
Profil
Pajika
Bude to v pohode. Mozna by bylo lepsi si to na ten server nahrat a zkusit, nez se znova ptat tady Znal bys odpoved driv a prisel bys na to sam, coz potesi ;)
Pajika
Profil *
jj super ale já začal před dvěma dny takže ani pořádně nevím jak to vkládat na web ale snad to půjde. Moc krát děkuju já měl strach že se budu něco učit a úplně špatně, proto jsem se ptal. Jestli se vrhnout do flash animaci na web tak to jeeště vše projedu co a jak a rozhodnu se mockrát děkuju
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0