Autor Zpráva
Kyklop
Profil *
Mám klasické *.swf, které má dynamicky nahrávaný text z externího zdroje *.txt do dynamického textového pole. Vše se zobrazuje korektně, včetně diakritiky. problém nastává v okmžiku, kdy nechám nahrát původní *.swf do jiného *.swf. Pak už se v dyn. textovém pli nic nezobrazuje. Nechápu proč, prosím pomozte, teda jestli jste to někdo pochopil. Ještě jednou uvedu,jak to mám:

1) priklad.swf načítá do sebe priklad1.swf
2) priklad1.swf načítá text z externího zdroje - funguje pouze pokud spustím toto swf samostatně,
3) pokud spustim priklad.swf, načte se priklad1.swf ALE už se nenačte text z externího zdroje.

Díky za případnou pomoc
Ondra
Profil
Ahoj, tento problém sem taky jednou řešil, ale načítal sem text z XML ( to je v podstatě jedno )
Neboj všechno je určitě v pořádku, akorát sis neuvědomil že se ti změní i cílová cesta k tomu dynam. text poli.
Takže si ji změn a bude všechno OK
Když si ji změníš a sputíš si ten SWF samostatně tak ti to nebude fungovat, ale to je v pohodě, protože když si potom spustíš ten hlavní SWF do kterýho se to nahrává tak ti to pojede.
Kdyby byly nějaký problémy, tak napiš.
Hanz
Profil
Kyklop
Ondra má pravdu. Ale častěji bývá problém v tom že pokud je ten *.swf co načítáš do do toho druhého *.swf v jiné složce tak musíš dát pozor na to že se na cesta k tomu externímu textovému souboru musí zadávat od toho hlavního *.swf a né od toho co doněj načítáš. Příklad:
máš *.swf a textový soubor ve složce nacitani a chceš ten *.swf načíst do souboru, ktrý je v nadsložce. Tak musíš zadat v tom souboru v té složce jako cestu k tomu textovému souboru toto:
nacitani/nazev_souboru.txt
a to i když to načítáš vlastně do souboru co je v té složce.
Kyklop
Profil *
to Ondra:
Díky za ochotu, ale abych pravdu řekl, moc z toho moudrej nejsem. Mohl bys to hodit do nějakýho příkladu? Díkes
Kyklop
Profil *
Tak už jsem to vyřešil, jak jste poradili, díky MOC
:-))))))))))))
kabukto
Profil *
mam problem.....potrebujem nacitat do swf txt subor.....niekde tu pisete ze "Nyní vytvořte dvě textová pole , které nastavíte v panelu Properties jako Dynamic Text" ale ked vytvorim textove pole (text area) tak v properities ziadne ze dynamicke pole nie je.......neviete niekto čo s tým?mám mx2004....dik
Hanz
Profil
kabukto
TextArea je něco jiného než textové pole. Používá se skoro stejně, ale je to něco jiného. Nemusíš z toho dělat DynamicText --> DynamicText je text, který se může odněkud načítat a jde vybrat kurzorem. InputTeyt je text, který můžeš zmněnit a StyticText je nemněnitelný text, který nemůžeš odnikud načíst a ani ho vybrat.
kabukto
Profil *
takže aký tam mám vložiť komponent pre to načítanie?
Hanz
Profil
kabukto
DynamicText není komponent. Ale můžeš klidně použít i TextArea.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0