Autor Zpráva
Atrej
Profil *
Zdravim,
potreboval bych zjistit postup tvorby animace, z niz ma vychazet psani pismen tak jako by to prave nekdo psal, tedy vykresleni jednotlivych tahu behem animace. Zkousel jsem to udelat pres masku po krivce ale nefunguje to. Nevim jak odkryvat jednotlive tahy pisma tak, aby to vypadalo jako ze to nekdo jakoby pise.
Diky vsem
Hanz
Profil
Atrej
Nejlépe to uděláš pomocí Macromedia Captivate. S Flashem by to byl vážně problém.


Hanz
flz
Profil
s Captive? teraz som si to pozrel ma mm.com a tam je napisane, ze captive je vlastne RoboDemo... oO
Hanz
Profil
flz
Je a já ho mám doma takže vím co to umí.
flz
Profil
vysledok je plne editovatelny flash?
Hanz
Profil
flz
Ne, ale on nepsal že ho potřebuje editovat.
Kráťa
Profil
Sadu obrázků, třeba 5 na písmeno, u každého obrázku o trochu víc napsáno, udělat z toho animovaný GIF.
Hanz
Profil
Kráťa
Upad ne?
Kráťa
Profil
Hanz proč? http://mujweb.cz/www/krasopis/index.htm
Hanz
Profil
Kráťa
1. Jo dobře tak já ti dám text o 500 písmenech a ty mi z něj udělej gif :o)
2. Prpč by to v tom případě nemohl udělat ve Flashi --> soubor by byl několikrát menší.
3. Jak dlouho myslíš že by se ten gif načítal?
4. Ktarý počítač by to utách?
5. Proč myslíš že psal že to dělal přez masku a vodítko??? --> odpovím ti! Aby to nemusel kresli ručně!
6. MYslíš že nás to nenapadlo (ale ve Flashi!)
7. Co mněl źnamenat ten odkaz?
8. NAšlo by se toho ještě víc!


Hanz :o)
Kráťa
Profil
To jsem nevěděl, že se jedná o celý článek na A4. Myslel jsem třeba nápis, jedno slovo.
Kráťa
Profil
Myslel jsem, že jde něco takového. Odkaz jsem napsal blbě, tady je správný.
http://mujweb.cz/www/krasopis/images/napis.gif
Hanz
Profil
Kráťa
Ta animace je stejně sekavá jak hrom nejlepší je to stejně ve Flashi.
Kráťa
Profil
Hanz
Tu animaci jsem kdysi spatlal narychlo, za jiným účelem. Neříkám, že ve Flashi by to nebylo super. Dokonce bych si někde půjčil tablet, vyrobil si kurzor třeba jako tužku a sejmul napsání toho slova Camstudiem, nebo tak nějak. Nikdy jsem o tom nepřemýšlel.
Když jsem poprvé psal do tohoto téma, ani jsem si nevšiml, že je "flashové", jinak bych sem asi nelezl. Ve Flashi jsem zatím téměř nic neudělal a nerozumím mu. Zaujalo mne to "písmo".
Atrej
Profil *
Tak jsem to nakonec udelal pres masku, sice to byla celkem pakarna, 85 rucne udelanych masek, ale slo to celkem od ruky. Horsi bylo to editovat :o(
to HANZ > o Macromedia Captivate jsem neslysel, diky za tip.
daav
Profil *
Stou maskou te lituju....
Kajdžas
Profil *
Atrej:
Ukaž jak to vypadá ...
ja jen tak ... když tu byl ukázan ten gif :D...na porovnání ...hihihi... :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0