Autor Zpráva
Majk
Profil *
Cau, chtěl bych si stáhnout video z www, ale ono běží ve flash playeru a tam ho samozřejmě nemůžu uložit. Jak mám zjistit jeho umístění abych si ho mohl stáhnout. Dík
Hanz
Majk
IMHO nejde. Jsou programy, které ti dokáží stáhnout flash z webu, ale nevím jestli by stáhly i to video.
Acci
Pokud by si ten flash natahoval další soubor s videem, tak by to zjstit šlo
Hanz
Acci
No on si ho natahuje :o)
Acci
Tak potom musí být uloženo v cache
Majk
Profil *
Nejdriv dik za zajem, ale furt se mi nedari uspet. Nekde to video asi ulozeny je, protoze se podruhy nahraje hned, ale v cache adresari webovyho prohlizece (opera) neni. Taky kdyz sem v "local storage settings" ve flashplayeru ze mi muze na komp ukladat neomezene dat furt tam je "Currently Used: 0KB"
flz
ja by som to spravil takto>> ten flash stiahnem na disk a bud to video vyberiem pomocou dakeho prasiveho decompileru, alebo ak je tahane do toho flashu externe, tak staci vytiahnut AS, presmejdit ho a najst tam url
Acci
flz
Možná by stačilo použít adon pro Firedox Live HTTP Headers
flz
ale ak je to video sucastou flashu, tak ti to je na nic :-/
flash-x
Profil *
ja na to pouzivam adblock vo mozille kliknem na flasovky obrazok ze ho chcem blocknut a on mi vyhodi url potom dam CTRL + C a adresu si skopnem do noveho okna a potom dam len ulozit ako a ulozi mi pekne xxxxx.swf
Hanz
flash-x
Tím zjistíš URL SWF, ale rozhodně né externího videa, které do toho načítáš.
DoubleThink
Profil *
Já to dělám tak, že stáhnu to swf a umístím na Apache server.

Když pak otervřu přes server to SWFko, tak si požádá o to externí video - žádost je pak vidět v logu serveru.

V té chvíli pak vím, kde se na originální stránce video skrývá.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.