Autor Zpráva
michal acler
Profil *
Zdravim,
delame ted jeden web, jehoz soucasti jsou nejake flash elementy. Zajimalo by me, zda flash umoznuje udelat preloader s tim, ze budu preloadovat jen jeden urcity element jedne ze stranek. Priklad:

Mam intro ve Flashi, "za nim" je dalsi stranka (html), ktera obsahuje vetsi flash prvek, ktery chci preloadovat. Zajima me, jestli muzu mit dva na sobe nezavisle flashe a ten druhy z toho prvniho preloadnout (tj. v jednom swf souboru mi bezi procenta na loading druheho umisteneho ve staticke xhtml strance). Snad jsem to popsal pochopitelne.

Diky,

Michal Acler
Hanz
michal acler
Pokud dobře chápu co chceš, tak ano. Prostě ho načteš. On se uloží do cache a když ho budeš na té další stránce volat, tak se vezme z cache.

I když ted mně napadá, že jsi to myslel možná trochu jinak. Pokud je to myšleno tak, že jsou 2 flashe na jedné stránce a jeden z nich má ukazovat načtení druhého, tak to taky jde. Musíš využít LocalConnection. Ví co o LocalConnection se dozvíš tady:
http://janousek.honza.sweb.cz/hanzblog.html
michal acler
Profil *
ano, myslim ze to chapes spravne - proste chci preloadovat prvek, ktery neni v dany okamzik na dane strance. Tot vse. Kazdopadne diky za nazor / radu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0