Autor Zpráva
rednek
Profil
hi, zase ja :)))
ak sa na mna nepamatate tak to je dobre, znamena to ze sa tak casto nepytam :D

cize, chcel by som hodit kurzor mysi na nastavene suradnice X, Y (zrovna do stredu obrazovky ale to je nepodstatne), ako to mam napisat prosim vas?
Dredie
Profil *
Noo ja si nejsem uplne jisty, ale mam pocit ze souradnice mysi jsou read only, tzn. ze je nemuzes menit, ale jenom cist jejich aktualni hodnoty. Ale je dost dobre mozny, ze se pletu.

D.
Hanz
Profil
Dredie
Nepleteš

rednek
To je jedná z věcí, kterou by vývojáři od Macromedií (teď už Adobe) nikdy neudělali. Jistě pochopíš, kolik nepříjemností by s tím šlo napáchat (zvláště pro neskušené uživatele).
XXX
Profil
rednek
Dost dobre nechapu, na co neco takoveho potrebujes, ale jde to vyresit jednoduse.Staci pouzit vlastni kurzor. Skryjes primarni kurzor: Mouse.hide(); a umistis na plochu movieClip se svym kurzorem, kteremu nastavis pozadovane souradnice. Jelikoz netusim, co s tim kurzorem zamyslis, tezko radit dal. Vubec nechapu, proc ma byt napr uprostred. Muzes jej tam nastavit hned na zacatku a dale s nim uz pohybovat, ale to snad ani nema smysl, protoze by sis ani nemusel vsimnout, ze uprostred byl, kdyz se hned prichyti ke skrytemu kurzoru mysi. Moznym resenim pro tebe by bylo prichyceni tohohle MC ke kurzoru po ucite dobe nacteni animace. MC pak muzes prichytit ke kurzoru bud pomoci startDrag(); nebo nastaveni souradnic MC._x = _xmouse; a MC._y = _ymouse; Vhodnejsi nez startDrag je pouziti udalosti onMouseMove:

this.onMouseMove = function(){
MC._x = _xmouse;
MC._y = _ymouse;
}
Dredie
Profil *
k vyse zminememu skriptu bych nakonec pod MC._y = _ymouse; pridal jeste updateAfterEvent(); - pohyb tveho kurzoru pak bude mnohem plynulejsi, ptze nebude vazan na framerate swf souboru

D.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0