Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj všem,

mám trošku neobvyklý dotaz. Chtěl bych se zeptat všech přítomných, jak dlouho (v hodinách/dnech) vytváříte nějakou kompletní scénu (například reklamní animovaný proužek) v Macromedia Flash. Chci si ověřit, jestli postupuji pomalu a dělám někde zbytečnou chybu anebo jsou 4 - 5 hodin docela úspěch.

Děkuji předem za odpovědi.

Radim H.
Brouzdej.cz
DoubleThink
Profil *
Záleží na obtížnosti a složitosti animace. Animace bez scriptů dělám tak 2-3hod. Pokud se jedná už o nějakou scriptovou záležitost (například galerie načítající externí obrázky a zvuky) tak to mi někdy trvá celý den.
Webspy
Jak co... Makám na něčem třeba den, ale další den něco zlepším atd...
Ondra
Ahoj, já dělám docela často reklamní bannery různých rozměrů a trvá mi to zhruba tak 2 až 3 hodiny jeden.Ale někdy je to rychleji a někdy zase pomaleji.To záleží na náročnosti animací a taky jak dlouho si připravuji grafiku nebo fotky.Myslím že 5 hodin je docela dost času na banner,ale říkám záleží na délce přípravy a taky náročnosti animací.
Tripl=kri...
Profil *
Tak ja vytvarim hru ve flashi a zabralo mi to zatim tak 25 hodin, neni nic moc - ve flashi je dobra hra fakt těžká- a taky sem jí začal vyrábět 2.den co jsem si stáhl trial MX tak se to prodložilo ... :-)
dištak http://flash-web.webz.cz/New%20age%202038.html neni dokončená :-/
Tripl=kri...
Profil *
musíte to zkopírovat do okna... :/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.