Autor Zpráva
kabukto
Profil *
robím stránku na ktorú som vytvoril button.....teraz som ten button zkopíroval 5 krát a nahádzal to na stránku.....ale teraz kameň úrazu....keď chcem vlozit do buttonov text akoze news,about,guestbook a pod. tak ked to vložím do toho prvého tak keďže sú to kópie objaví sa to isté vo všetkých.....nedá sa to nejako urobiť bez toho aby som to celé prerábal?THX
Hanz
kabukto
Bohužel ne.
Ondra
Sice to dá trochu práce, ale ne zase tolik¨.
V knihovně si vyber to tlačítko a zduplikuj ho. Pojmenuj si ho jak se ma jmenovat a pak uz jenom v něm z měn ten text, tak aby to odpovídalo.Takhle si udělej kolik tlačítek chceš všechny budou mít stejnou grafiku akorát se tam budou lišit ty texty (news, about ...)
a to je přesně to co ty chceš.A zabereto jenom chvilinku.
kabukto
Profil *
no urobil som to tak ale(zduplikoval som ho dal tam nejaky text a je to vo vsetkych :?)...
kabukto
Profil *
ok uz som to urobil tie buttony su animovane takze som musel duplikovat aj movie clipy toho pohybu buttonu
Hanz
Ondra
A tím si dokázal jako co?? Tím uděláš kopie jednoho MovieClipu, ale nemůžeš stejně používat jednu instanci!
kabukto
Profil *
proste ja som mam button na ktory ked prides tak sa otvori.....ale ked som zkopiroval iba tie buttony tak ten MC co je v nich ostal ten isty.....takze tam stale svietilo news na kazdom.....ale teraz ked som zduplikoval aj tie MC tak na posledne jeho frame vlozim tie napisi......neviem ci ma chapes ale ide to az teraz....
Hanz
kabukto
Aha špatné jsem pochopil tvůj dotaz. Myslel jsem že chceš používat pořád jeden a ten semý MC

Ondra
Sorry
kabukto
Profil *
v pohode....radsej sa pozri do teho o action scripte a tam moje otazky a problemy a chod odpovedat tam :-)
Hanz
kabukto
Stalo se.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0