Autor Zpráva
elity
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Zdravim,
hledám nějakého profesionála ve flashy na tvorbu internetového katalogu, bližší informace bych poskytl na osobní schůzce.
Možno i spolupracovat s firmou. Spolupráce je dlouhodobější s možností získání podílu na projektu.

Marek Zabrodsky
zabrodsky(at)gmail.com
icq: 146821297
Josef Hlaváček
Profil *
Nabídka spolupráce.


Jsem výtvarník specializovaný na tvorbu Flashe na 1.lf UK.

Mám zájem zpracovávat i zábavnější témata, než např. „homeostáza“, „acidobáze“ apod.

Ukázky práce:


http://www.physiome.cz

http://www.physiome.cz/atlas/index.html


Osobní info:

http://patf-biokyb.lf1.cuni.cz/wiki/wiki/user/josefhlavacek


V případě zájmu kontaktujte prosím dole uvedený kontakt. (rychlost, spolehlivost, kvalita, nízká cena…)


Josef Hlaváček Mg.A.

GSM: 777144143

Email: josefhlavacek@email.cz, jhlav@lf1.cuni.cz
dredie
Profil
lol nabidka a nabidka
XXX
Profil
a clovek by si rekl, ze na karlovce budou lepsi penize nez za tvorbu internetoveho katalogu :-D To bude asi katalog na vysoke urovni ;)
dredie
Profil
XXX - tak znas to, clovek dela co umi a co muze... problem je v tom, ze nekdo s obcas mysli, ze to co dela je fakt super -> zakrni a zustane tam kde je. Vetsinou je to nedostatkem sebekritiky a soudnosti + neznalost svetovych trendu (taky mas pocit, ze cesky web vseobecne je cca 5 let pozadu? :)

Jinak se vubec nedivim, ze lide z akademickeho prostredi si chteji privydelat, penize v teto sfere jsou opravdu smesne. Pamatuju si na svuj predcasny odchod z VS do prace, kdy jako stredoskolak jsem zacal vydelavat vic nez doktorandi s titulem Mgr. - a to o celkem podstatny penize (a to nevydelam zavratne sumy :)... je to nekdy az nehoraznost.
XXX
Profil
dredie
jj, ten pocit mam taky. Ono je to tim, ze spousta lidi ceka nekolik let, nez u nas vyjde k urcitemu programu nejaka knizka a teprve pak se z ni zacnou ucit. Ze uz jsou na trhu dalsi 2 nove verze uz neresi :( Pak to tak na tom webu vypada...
dredie
Profil
XXX - jo a proto jsme tu my (flashisti), kteri jsou "desne progresivni" a vsichni je za to nenavidi :DDDD
XXX
Profil
dredie
Asi tak nejak. Si vem, ze tady pro vetsinu lidi je AS2 daleka budoucnost a "nekteri" uz zacinaji s 3kou ;)
dredie
Profil
XXX - ty nekteri - koho myslis? ja jeste nezacal :D jestli stihnu do konce pristiho tydne tu svou sajtu, taq budu rad. Driv na to ani nesahnu :D
XXX
Profil
dredie No ja taky nepsal zacali ;) No ty zacinas kazdym dnem a ja zacal tak, ze jsem si koupil uz na podzim knihu a apon ji prolistoval :-D Akorat jsem ji musel kvuli skole odlozit :( ale za mesic snad bude po a pak na to nabehnu ;) Uz se tesim 8-)
dredie
Profil
XXX - co vlastne pises za bakalarku kdyz jsme tak u te skoly? Jinak ja si asi koupim foundation AS animation pro AS 3.0, to by mohlo byt hodne zajimavy
XXX
Profil
dredie
AS2 - Nazorny pruvodce ;)
XXX
Profil
dredie
No ja mam ActionScript 3.0 Cookbook a nevypada spatne.. budou tam vsechny ty zaklady.. Foundation bude super, taky koupim,ale nejdriv projedu ty zaklady
dredie
Profil
XXX - pockej ty delas bc z AS 2.0? Co to proboha studujes? Tam chci taky :-D
XXX
Profil
dredie
No ja mam ActionScript 3.0 Cookbook a nevypada spatne.. budou tam vsechny ty zaklady.. Foundation bude super, taky koupim,ale nejdriv projedu ty zaklady
XXX
Profil
dredie
No ale pro Flash 8.. o tom tady zatim nic neni ;) :-D
XXX
Profil
dredie
Ja to totiz porad odkladam, takze uz to pisu 2 roky, to jeste AS3 nebyl :-D ;)
dredie
Profil
Foundation bude super, taky koupim,ale nejdriv projedu ty zaklady
- to hodlam poresit F1 ve flashi CS3, myslim ze ty jejich helpy jsou docela komplexni, tak doufam ze tam najdu vsechno co potrebuju :)
XXX
Profil
No ja kdyz ji kupoval,tak to byla jedina kniha o AS3.. jsem ji mel doma 5 dni pote,co vysla :-D A to jsem se k ni porad nedostal a uz jich je tak 10 :-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0