Autor Zpráva
Zmateny
Profil *
Ahoj,

po delsi dobe jsem zacal neco delat v Macromedia Flash 2004 a nemuzu prijit na takovou prkotinu jako je zmena pozadi ve vyvojovym prostredi. Defaultne je tam seda a ja potrebuju udelat flash s sedym pozadim a tak tam toho moc nevidim...
Diky za tipy!

Zmateny
XXX
Profil
no zmateny je i tvuj prispevek. za 1.) Defaultne je tam bila. 2.) Kdyby tam byla seda a ty potrebujes sedou, tak nechapu, co resis. No a kdybys to fakt potreboval a jeste porad na to neprisel tak to zmenis dole v panelu Propertis, je tam kolonka background. Nesmis mit ale nic oznacene na pracovni plose ;)
Zmateny
Profil *
No je pravda, ze jsem to mozna spatne podal:

Tim "pozadi ve vyvojovym prostredi" jsem nemyslel tu (defaultni bilou) barvu samotneho dokumentu, ale tu barvu "okolo".
Je flash dokument, ktery ma nejaky rozmery a "za" tim dokumentem je jeste jedno pozadi, tak prave to potrebuju zmenit.
Ja nevim jak se tomu druhymu pozadi rika :)
XXX
Profil
wups.. tak to me nenapadlo :-D No tak to netusim. Pokud ti to splyva, tak doporucuji vlozit obdelnik o velikosti dokumentu bez vyplne treba s cernym tahem, ktery ti to cele oramuje ;)
Ladza
Profil
Tuším že se to nastavuje při exportu...projeď si nastavení flashe a html u exportu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0