Autor Zpráva
Matesx
Profil *
Jdou udelat kompletni stránky ve flashy? jako napr.: na leve strane menu a na prave jednotlive se zobrazujici sekce z menu! poslite kdyztak jednoduchy priklad s popisem! byl bych moc vdecny! diky
XXX
Profil
Jasne ze jdou udelat cele stranky ve Flashi, ale na to tady sklidis od pánů webdesigneru velkou kritiku :))) Delaji se uplne stejne jako cokoliv jineho ve Flashi... menu - nekolik tlacitek. Na ne das pres onRelease akce gotoAndStop(cisloSnimku);Tvoje stranky budou mit tolik snimku na hlavni casove ose, jako budes mit odkazu v menu. na kazdem snimku bude jedna stranka tvych stranek a po kliknuti na tlacitko se presunes na prislusny snimek, napr. na snimku 1 bude tvoje stranka HOME, na snimku 2 GALERIE atd. kdyz pak kliknes na tlacitko galerie, budes tam mit akci gotoAndStop(2); atd ;)

Spousta velkych firem má stranky cele ve Flashi. Pokud jsou udelane dobre, tak v tom neni problem ;)
Miloš
Profil
http://flash.jakpsatweb.cz/
Matesx
Profil *
Diky! ale vubec to nechapu! mohl by si mi prosim poslat nejaky jednoduchy priklad? Moc by me to pomohlo! Prosim!
XXX
Profil
Matesx
Bohuzel bez adresy e-mail neodeslu :( ;)
Matesx
Profil *
jo promin zapomel jsem! matej.mates@email.cz ! moc diky a udete to tim zpusobem ze se zobrzi jak kdyby cela stranka uplne znovu nebo jen ta cast co se bude menit? myslim ze by bylo lepsi jen ta cast co se bude menit kvuli velikosti, ale pokud by to bylo moc slozite nebo z nejakych jinych duvodu nevyhovujici spokojim se i s tou druhou moznosti! moc diky!
XXX
Profil
Mas to na mejlu ;)
flasch
Profil
nemohli b yste to poslat aj mne?? moj mail je martin.hrban@centrum.sk
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0