Autor Zpráva
Teckerg
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Ahoj, mozna uz to tu bylo, procital jsem sice zbezne vsechny temata a nic jsem nenasel, ale jistej si zrovna nejsem..

Mam nejakej obrazek s urcitou velikosti. A ja potrebuju, aby se po kliknuti na urcity tlacitko ten obrazek zmensil.. Nebo oddalil, jestli chcete. Problem je ale v tom, ze ten obrazek se muze menit. Proste chvili bude nejakej a za chvili zas nejakej jinej :)). Takze nemuzu mit proste dva stejny obrazky, jeden vetsi a jeden mensi s tim, ze se mi po kliknuti hodi jeden z nich. Musim zmensit primo ten obrazek, kterej tam aktualne bude. Jde to vubec nejak udelat?

Diky :)
Teckerg
Profil *
Mimochodem, omlouvám se, že ta zpráva není napsaná s diakritikou, ale já normálně s diakritikou nepíšu, tý výzvy ("Prosím používejte diakritiku a interpunkci.") jsem si všiml až po odeslání a nikde tu nevidím možnost "smazat" :)
XXX
Profil
Staci si ten obrazek vlozit do MovieClipu,ten nejak pojmenovat v instanceName a do onRelease() tlacitka dat:

obrazek_mc._xscale = 50;
obrazek_mc._yscale = 50;


misto obrazek_mc das tvuj nazev toho movieClipu. hodoty _xscale a _yscale se uvadi v procentech, takze timto bys dostal polovicni obrazek ;)
Teckerg
Profil *
Presne to jsem potreboval, mockrat dik..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0