Autor Zpráva
aa007
Profil *
Dostal sem za ukol vytvorit reklamu, tu mam hotovou, ale ted mi rekli, jestli neni mozne to udelat tak, ze po nacteni stranky se reklama ukaze a prekryje stranku a po prehrani (nebo po kliknuti na zaviraci krizek) zase zmizi. Je to hodne casto treba na centrumu. Jak se to da udelat? Rad bych se vyvaroval nejakym Javascriptum. Diky
Radek65
Profil *
Na Centru a jinde se to vzdy resi Javascriptem :) Pokud se mu chces vyhnout, tak reklamu umisti do intro stranky pred uvodni strankou webu a po prehrani, ci kliknuti na krizek zavolej uvodni stranku webu...
aa007
Profil *
To neni spatnej napad :) Jeste se chci zeptat, jak se da udelat, ze ta flash animace prekryva tu stranku a ze vyjede z urciteho bloku (<div>) jediny co me napadlo je pres position: absolute, ale to to zase z toho bloku vyhodí a není to v nem ... Jak se to da udelat? (Javascriptu se uz nebranim :) )
Radek65
Profil *
Ze vyjede z bloku? Mas na mysli, ze mas v rohu maly trojuhelnik s malou reklamou a kdyz na nej najedes tak se ti rozbali reklama pres celou stranku?
aa007
Profil *
nn v bloku je nejaka zmensena verze a kdyz se na ni najede, tak zustane na tom samym miste, ale treba se 3x zvetsi (a tim zakrje veci okolo)
Radek65
Profil *
No sice mam pocit, ze jak nad tim zacnu premyslet, tak mi vypadne mozek, ale snad uz jsem to pochopil :) Ja to puvodne myslel stejne, ten trojuhelnik byla ta zmensena verze ;)

Nicmene, nemuze to byt flash (ta mensi verze), ale gif, nebo jpg, na nej aplikujes zobrazeni vrstvy pres onmouseover, ci onclick a v te nove vrstve bude ten velky flash...

pres position: absolute to v pohode zarovnas nad sebe (pokud se bavime o levem hornim rohu) a jedna vrstva bude hidden a po najeti mysi visible :)

Pokud bys potreboval funkcni priklad, tak dej vedet...
aa007
Profil *
No celkem to chapu az na to zarovnani ... Mam stranku, ktera je zarovnana na stred - Hlavicka - Leve Menu - Stred - Paticka
A sted mam delenej - Horejsek a Spodek. A ja bych chtel do bloku Spodek nacpat tu reklamu, kde po najeti na mensi verzi se zobrazi ta vetsi verze, ale bude stale v tom bloku Spodek, ne ze mi vyskoci k levemu hornimu okraji stranky - kdyz to pomoci position: absolute napasuju na sirku stranky 768px, tak kdyz bude mit nekdo rozliseni do sirky 1024px tak to bude uplne nekde jinde... :)

Uvedu konkretni priklad z centrum.cz: Takhle vypada reklama sbalena: http://img243.imageshack.us/my.php?image=sbalenokh9.jpg (v tom cervenym ramecku)
a po najeti se stane tohle:
http://img263.imageshack.us/my.php?image=rozbalenonv5.jpg
Radek65
Profil *
Jo, uz rozumim... rozbalovani v ramci obsahu stranky :) Jukni na http://firma.seznam.cz/cz/ukazka-leaderboard-ilayer.html a pripadne se podivej do kodu, reseni urcite najdes :)
aa007
Profil *
Diky moc, snad se mi to podari rozchodit :)
aa007
Profil *
Tak bch mel jeste jeden dotaz... Jak mam jednoduse zaridit, aby se zacala animace prehravat az po zobrazeni? Jediny co me napada, jestli lze prez JavaScript poslat do flashe actionscriptovej prikaz... Diky
aa007
Profil *
moje blbost .. chce si nejdriv vyzkouset, jestli se to samo nezacne prehravat az po zobrazeni :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0