Autor Zpráva
rednek
Profil
hi znova, mal by som na vas guys dalsiu otazku, lebo nakoho som sa obratil mi nevedel spolahlivo povedat (resp. nema z tym skusenosti)
Ide o to, ze neviem ako zrobit taku animaciu, ze chlapik napriklad ohne prst, hybu sa mu zahyby na obleceni alebo mu vo vetre vlaju vlasi etc. Taketo veci sa nedaju zrobit cez motion/shape tween (alebo daju? neviem preto sa pytam...)
jedina moznost aka ma napadla ze sa to da spravit, je urobit jeden framik a nakreslit donho vlas tak, potom urobit druhy a nakreslit vlas trosku ohnuty, potom treti este ohnutejsi etc. Ale to je akoze dost lack.
Takze, ako to ti animatori robia? maju na to nejaky specialny program? alebo sa da shape tween ohybat aj normalne? (ked mam prilis zlozity obrazok a snazim sa ho ohnut cez shapwe tween, tak tie farby behaju kadejako cez seba cez ciari ciari behaju cez farby a je to chaos). Vopred dakujem :)

btw: http://www.newgrounds.com/portal/view/276841 v tejto animacii je to tak zrobene, ak neviete co mam na mysli mno...
Radek65
Profil *
No, reknu to jednoduse, delaji to frame by frame, jako klasickou animaci... tam ti motion/shape nepomuze :)
rednek
Profil
thx a lot, jen som si chcel byt isty aby som nieco nahodou nerobil zbytocne ;)
Tawnik
Profil *
Podivej se na newgrounds na WaterLollies ta je od tohohle autora nejlepčí ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0