Autor Zpráva
Ranař
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Dobrý den, měl bych dotaz. Představte si, že dělám třeba on-line hru. Potřeboval bych jí udělat ve flashi. Samozrejmě ne real time, to by nemělo smysl, ale dejme tomu tahovou, nebo něco na ten způsob. Přesto však potřebuji, aby běžela co nejrychleji. A častokrát jsem četl, že flash nepatří zrovna mezi nejrychlejší...
Proto mě napadlo, jestli by nebylo v tomto směru lepsí udělat něco málo třeba pres php. Celé to přes php udělat nemůžu, potřebuji využít spousty věcí, které je možné udělat jen ve flashi, ale co třeba neznámé? Mám jich tam opravdu hodně a provádím s nimi někdy poměrně složité počty. Nebude rychlejší tyto proměnné někam poslat, v php je zpracovat a zase vrátit? Nebo existují nějaké jiné způsoby jak flashovou hru urchylit, ať už pomocí jiných jazyků (jako php), nebo i jakkoliv jinak?
Předem děkuji za Vaše odpovědi.
XXX
Profil
Nemyslim si, ze by Flash pracoval pomalu. Nebo spis jak ve kterych pripadech,ale v tom tvojem je nesmyslne posilat nejake promenne nekam pryc a znovu je nacitat. To by bylo daleko zdlouhavejsi,nez je vyhodnotit primo ve Flashi ;)
Ranař
Profil *
Můj názor je podobný, taky si myslím, že je to nesmysl, ale všude píšou, že na práci na webu (včetně webových her) je lepší použít php, tak jsem se jen chtěl zeptat :)
Ale když třeba část té hry, kterou zrovna není nutno udělat ve flashi, udělám v php, mělo by to rychlosti pomoci, ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0