Autor Zpráva
alpracka
Profil *
Zdravím,

jde nějak nastavit, aby se flash soubor normálně aktualizoval jako html kód když je nový a ne aby se pokaždé načítal z paměti prohlížeče?? Vím, že stačí změnit název swf a funguje to, ale dělat pokaždé změny v kódu je *oser. :-) Nevíte někdo co s tím?
Vojta Kotoun
Profil
Když na něj najedeš v prohlížeči, tak zmáčkni tlačítko refresh takzvane Aktulizovat.
XXX
Profil
Vojta Kotoun
No tos mu poradil uzasne :-D

alpracka
Nejlepsim resenim je vytvorit si prazdne SWF o stejnych rozmerech, ktere umistis do toho HTML a do nej teprve nacitat to s tim obsahem pres MovieClipLoader. O tom uz tady neco najdes ;) Pak se ti to bude vzdy aktualizovat samo ;)
alpracka
Profil *
taky mě to napadlo, každopádně jestli neni jiný řešení typu náký příkaz přes javascript tak to tak udělám, dikec
dredie
Profil *
XXX + alpracka - ja myslim ze ani tak se aktualizovat nebude (kvuli cachi browseru), aspon ja jsem tohle uz resil. Reseni je ve flashi:

var randomNum:Number = random(1000),

a pak do akce loadClip movieClipLoaderu:

myMCL.loadClip("externiSoubor.swf?"+randomNum, 10) ;

jedna se o pripojeni libovolne promenne, kterou takto "posilame" nacitanemu souboru - samozrejme ze realne se nic neposle, ale browser to oblbne natolik, ze ten externiSoubor.swf poklada za jiny pokazde, kdyz se vygeneruje randomNum (tzn. pri spusteni skriptu)
XXX
Profil
dredie
tohle reseni samozrejme znam, ale pouzivam jej jen pro textove soubory nebo treba XML. Zkousel jsem to prave pro externi SWF,ale pro ty mi to takhle nefungovalo. A pokud ty swf nacitam pres MCL, tak se mi aktualizuji i bez toho ;) Sam jsem se divil :-D
dredie
Profil *
XXX - hmm to je teda fakt divny, mne to zase pres MCL bez pripojovani te promenne nefungovalo :-D to je nejake divne cele, nemas nahodou vypnutou browser cache?

D.
XXX
Profil
dredie
Vlastne tak trochu kecam.. jede mi to v poho v IE, Netscapu a FF. Akorat v Opere ee :( V tomhle uz nekecam, pouzivam to na strankach uz dlouho ;)
dredie
Profil *
XXX - tak to budu muset jeste vyzkouset jak to teda fakci, dik za info
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0