Autor Zpráva
kuba_p
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

zdravim, stáhnul sem si tenhle prehrávac http://www.jeroenwijering.com/?item=Flash_MP3_Player , upravil playlist, ale nemuzu prijít na to, aby se poskoncení písnicky prehrála dalsí. s flashem teprve zacínam tak bych byl vdecnej za kazdou radu ci odkaz. dík moc
XXX
Profil
Nechce se mi studovat, co je to za prehravac a jak funguje,ale pokud se chces dale ucit delat ve Flashi,tak si za chvilku udelas svuj vlastni prehravac, protoze na tom nic neni a bude pak usity presne tobe na miru ;)
somrak
Profil *
prosím vás potrebujem radu...mám mp3 player na webe,ale pesničky mi hrajú len tak že prejde do konca jedna a musím zvoliť dalšiu,lebo inak zostane ticho. aký príkaz mám doplniť do kodu ?? do ktorej časti ??
niky
Profil
Akce, která se spustí po dohrání písničky se definuje:
hudba.onSoundComlete = function() {

// Spuštění další skladby
};

(jinak to bylo už řešeno zde)
somrak
Profil *
lenže to nie ja som programoval ten prehrávač... mám ho z jednej stránky. v html kode nastavujem farbu, autoscroll a podobné veci. a ja som myslel že aj to sa tam nastavuje. ale tak asi nie.

ja k tomu potrebujem 2 súbory : jeden je playlist (xml) a druhý source (swf). predpokladám že ten swf obsahuje ten príkaz čo si písal. ako to teda napraviť ??
niky
Profil
Jo takhle... To swf už nijak upravit nejde (teoreticky), budeš se muset zeptat tam kde jsi ho sehnal; já nevim o jakej přehrávač jde... Taky si zjisti jestli to ten vůbec přehrávač umí ;)
Brunox13
Profil *
Já ho mám na svojí stránce - přesbě ten samý flash player - kdyžtak se kouni na www.yuc-me.blogspot.com
- a řádek "flashvars" u mě vypadá takhle:

flashvars:"file=http://yuc-me.czweb.org/Musique/playlist.xml&repeat=tr ue&showdigits=false&displayheight=60&lightcolor=0x335566&backcolor=0xc edfbd&frontcolor=0x214552&autoscroll=false&shuffle=true&showeq=true&th umbsinplaylist=true&overstretch=true&autostart=true"

- pokud bys chtěl změnit nějakou funkci, tak za znakem "=" změň "true" na "false" a naopak...a změň si barvu;)
a kdyby ti pořád ještě něco nbylo jasné, tak na té stránce, kde jsi to stáhnul, je návod v angličtině....;)
( http://www.jeroenwijering.com/extras/readme.html#customization )

Brunox13
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0