Autor Zpráva
rednek
Profil
hi, mam strach ze som dospel k pre mna neviriesitelnemu problemu, dufam ze niekto z vas nejake riesenie najde za mna :)

robim nieco ako hudobny klip (teda je to filmik a je v tom hudba), v ktorom sa mi zide ak sa zabery a sceny budu menit podla toho ako ide hudba, to chce ale dost vela casovania a balancie. Sound som tam dal tak ze do prveho keyframiku vo filmiku som dal play sound (pod event) ale ak chcem vyskusat nejaku scenu z polky filmu tak si to musim pustat celeeeee od zaciatku aby som videl ci mi tam sedi 0,00001 sekundy v hudbe ^^
a to je moc imba, chcel by som sa spytat ci by sa ta m hudba nedala pridat aj tak, ze by zacala hrat rovno od sceny z ktorej by som ju pustil, teda aby som to nemusel pustat vsetko od zaciatku

jedno z rieseni by blo dat do prveho keyframiku namiesto play sound - event dat play sound - stream, ale tato finta nefunguje ak mam vo filmiku viac scen, nejde to nejako spravit prosim vas? pekne prosiiim... prstekom sturam... :)
XXX
Profil
jestli jsem to dobre pochopil, tak potrebujes, aby sis mohl spustit ten tvuj klip treba od 50teho snimku a aby ti tam hned zacala hrat ta hudba treba od 10s. V tom pripade pokud znas presnou pozici, od ktere by ti to tam melo hrat, das na ten snimek:

nazevZvuku.start(10, 1);


metodou start spoustis zvuk od daneho casoveho useku, prvni parametr je pocet sekund, odkud se ma zacit prehravat, druhy parametr pocet opakovani prehravani.

pokud chces zjistit presne, na jake pozici je ten zvuk na tom snimku,od ktereho to chces testovat, spust si to jednou od zacatku a na ten snimek si ten cas vypis pomoci trace:
trace((nazevZvuku.position)/1000);
rednek
Profil
pochopil si to velmi dobre, thx a lot :3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0