Autor Zpráva
jenak
Profil *
Zdravím,

nevíte někdo,prosím, jak se dostat z externího swf, zpět na hlavni swf, ale na určitý snímek. Prostě z jednoho filmu (hlavni swf) si pomocí loadMovie nahraju externi.swf, tím pádem ten hlavní zřejmně přehraju, protože ho nahravám do 0 úrovně. viz.
loadMovie ("externi.swf", 0). No a z toho externího se vracím opět do hlavního.swf pomocí tlačítka, ktere je naskriptováno
on (release) {
loadMovie("hlavni.swf",0)
}
Potřeboval bych se, ale vrátit do hlavni.swf na konkrétní číslo snímku. Nevíte, zda je to možné nějak naskriptovat??
Radek65
Profil *
on (release) {
unloadMovie("hlavni.swf",0);
gotoAndPlay (frame);
}
jenak
Profil *
No jo, to jsem zkoušel taky, ale bezúspěšně. Potřebuji se vrátit z toho externího na hlavní. Pořád se mi to, ale vrací na první snímek
toho hlavního. Ale dík za odpovědˇ:)
XXX
Profil
jenak
nechapu, proc to puvodni externi SWF nahravas do urovne 0. Nema to vubec zadny smysl. nahrej to treba do urovne 1 pomoci

loadMovieNum("externi.swf", 1);

Do toho externiho SWF dej primo na hlavni casovou osu do snimku 1 skript:

tlacitko_mc.onRelease = function(){
_level0.gotoAndStop(3);
this._parent.unloadMovie();
}


Aby ti to fungovalo, musis mit to tlacitko pojmenovane v panelu Properties v kolonce InstanceName jako tlacitko_mc.

That´s all ;)
Radek65
Profil *
Sorry, spatne jsem si to precetl, misto hlavni.swf ma byt externi.swf :) Nicmene, rada od XXX je jiste erudovanejsi a lepsi... ja som pouhy zaciatocnik :)
dredie
Profil *
Hi,
je to mozna trochu offtopic, ale souvisi to s puvodnim dotazem :)

Jednou jsem zkousel prehodit urovne klipu - konkretne MC ktery je v _level0 hodit treba do _level10 (napr. univerzalni preloader, ktery je soucasti hlavniho souboru - jenom jako priklad), ale vubec nevim jak toho dosahnout. swapDepths() nefunguje.

Otazka tedy zni - znate zpusob jak dostat mc z _level0 do _level10?

D.
XXX
Profil
dredie
Tohohle se ti fakt bohuzel nepodari dosahnout. Stejne jako treba metoda duplicateMovieClip() funguje jenom na urcite urovni a nemuzes tak nejaky MC zduplikovat do jineho, tak metoda swapDepths() sice nastavuje nebo meni urovne MC, ale zase jenom na urcitem levelu. Urovne, na kterych jsou umisteny MC jsou uplne neco jinaho nez ony _levely. Tohle si myslim ze zatim nemaji kluci z macromedie zmaknute :(
dredie
Profil *
XXX - jo no neco takoveho jsem si myslel... jeste me napada - nevis jak zjistit v jake urovni se nejaky MC nachazi? kdyz na nej dam trace(this), tak mi to vybleje treba _level5.myMC, ale nevim na jake urovni se v levelu 5 nachazi.
XXX
Profil
dredie
trace(this.getDepth());
;)
dredie
Profil *
XXX - super trooper! ja jsem to sice zatim nikdy nejak extra nepotreboval, ale dobre vedet. Dik!
XXX
Profil
dredie
Uz jsem mel strach, ze vis vsechno ;) :-D
dredie
Profil *
Uz jsem mel strach, ze vis vsechno
lol tak to byl nejlepsi vtip za posledni mesic :DDDDDDDDD
XXX
Profil
dredie
hmm.. asi ho budu muset poslat na ftipky.cz :-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0