Autor Zpráva
beaver146
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

caute mam Urobenu animaciu v gife (150kB) co je moc a maximalna mnou pozadovana velkost je pod 80kB je mozne ze tomu flash vyhovie, ak ano ako by bolo mozne previest gif do flashu, myslim ze to nebude zlozite, mozno na to existzuje aj program, totiz s flashom vobec neviem len mi neco hovori ze vo flashi to nebude take velke dik
http://disloyal.sk/obr/logo.gif

totiz takel ogo mi dal zakaznik ,nechce ani pocut o tom ze sa nema hybat a vlastne mu je jedno ci sa bude nacitavat rychlo alebo pomaly ja len svoju pracu chcem odviest co najlepsie
XXX
Profil
Nejsem si uplne jisty, jestli pouzitim Flashe snizis velikost, ale staci ti ten GIF primo naimportovat do Flashe pres File > Import. Pak jej muzes pripadne upravit a nakonec pres File > Export > Export Movie vyexportovat zpatky jako animovany GIF. Teoreticky jej asi muzes minimalizovat, protoze pri exportu nastavujes pocet barev, rozliseni, atd...
flz
Profil
najlepsie by bolo to vo flashi prekreslit a nie importovat, potom by sa velkost podstatne znizila (na 10-15kb). len potom na zobrazenie toho loga bude treba flash player
blesk
Profil *
No to sa pustas do dakych veci bez toho aby si vedel takyto zaklad? No to si za profika:
XXX
Profil
blesk

1.) nikdo nerikal, ze je profik, taky si pro rady vetsinou chodi prave ti, kteri zdaleka profici nejsou a prave proto potrebuji poradit

2.) jaky ma smysl tvoje odpoved na 3 mesice stary prispevek? ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0