Autor Zpráva
Studne00
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Zdravim,
chci se zeptat v cem muze byt chyba, kdyz nektery flash se zobrazi ve vsech prohlizecich a jiny zase ne. Stalo se mi, ze v prohlizecich co pouzivam - Opera, Mozilla, Maxthon a IE se mi par flashu nezobrazilo. Jen v IE a Maxthonu (ma stejny jadro jako IE) se zobrazili pokazde. V Opere a Mozille se mi dany flash nezobrazil (jen bile misto) a ani na jinem PC s Operou a Mozillou.
Jde tento problem nejak obejit? Chci aby dany flash byl kompatibilni pro vsechny prohlizece. Diky za odpovedi.
Lexter
Profil
Třeba dělat tak, aby jel ve všech prohlížečích. :) Ne promiň to jsem si jen rejpnul. Jsem sice pouhý amatér. Hejblátka na webu mě moc neberou, ale:

Ne každý prohlížeč, který máš, je asi vybaven pluginem pro zobrazování flashe. Mě to taky dělají. Opera to spolkne (Mám stáhlý), firefox blbne (Mám starý), IE na mě kašle (je to blb).

Pokud se pletu, prosím opravte mě. Je potřeba myslím dělat flash i pro nižší verze. Pak ti to pojede ve vetším množství případů. Ne každý si v jednom kuse stahuje aktualizace :). Já taky ne.
dredie
Profil
Ano je to asi tak, jde o to jaky flash player plugin je ptoreba pro prehrani swf. Nejnovejsi verze je 9, nejrozsirenejsi tusim 7-9 (flash MX - flash 8).
Studne00
Profil *
Nu ale proc se mi jine flashe v tech prohlizecich normalne zobrazuji? A tenhle zrovna ne? Ten ktery zrovna potrebuji:-( Dam vam sem na nej odkaz a zkuste to v tej Opere a nebo Mozille.

http://images.templatemonster.com/screenshots/4300/4331.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0