« 1 2 »
Autor Zpráva
Rico89
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Zdravím

Mohl by mi prosím někdo napsat nějaký web s flash tutoriály? Nebo nějakou radu? :) předem děkuji.

Případné kontakty : EMAIL: Rico89@seznam.cz
ICQ : 289-134-580
XXX
Profil
Spoustu zajimavych tutorialu najdes tady, pak treba tady, je toho vsude plno.. Co treba priste zkusit napsat do Googlu napr. "flash tutorials" pripadne "free flash tutorials" ;) Dosahl bys stejneho vysledku a navic by si o tobe spousta lidi nemuselo myslet, ze neumis ani vyhledavat na netu ;) Jak myslis, ze jsme k tem tutorialum prisli my? ;)
Taps
Profil
Můžeš se podívat i na http://flash.jakpsatweb.cz/.
Rico89
Profil
Díky, hledal jsem na internetu, ale chtěl jsem jenom prostě vědět od profíků kde se to učily oni. Díky moc
dredie
Profil
www.lynda.com www.totaltraining.com
dredie
Profil
XXX - sleduj jsme profici :DDDDD
XXX
Profil
dredie
No tezko rict. Treba Rico89 stale na nazor profika ceka :-D
XXX
Profil
dredie
Se divam, ze profici urcite nebudeme vsichni. Ted bude zalezet, jestli chtel Rico89 neco FREE nebo je ochoten priplatit ;) :-D
dredie
Profil
XXX - tak jako tak na www.adobe.com je toho nechutnej kotel, moc lidi to nevi, ale tutorialky jsou tam taky a to od vyvojaru flashe, tudiz od profiku :D
dredie
Profil
a navic co se tyce nove CS3 rady, tak ta ma mnohem masivnejsi podporu z dokumentacniho hlediska nez CS2ka, na kazdej program je podrobnej manual cca 600 stranek + dalsi veci, takze vsem doporucuju www.adobe.com :)
XXX
Profil
dredie
Vsak takhle je to spravne. Tahle by to melo fungovat vzdycky, ze je nejvic informaci primo na strankach vyrobce. Bohuzel to tak vzdycky neni, ale tak aspon v tomto pripade budme radi, ze je ;)
Rico89
Profil
:) díky moc všem za pomoc, snad se v tom trošku naučím :) , jinak ty profíky sem myslel že už v tom máte praxi :) .
XXX
Profil
Rico89
Jestli se chces ve Flashi naucit, tak doporucuju pro zacatek knizku a ne tutorialy. Budes tam mit vsechno pohromade, naucis se veskere zaklady a pak bych se vrhl na ty tutorialy ;) A tech par stovek se kazdopadne vyplati ;)
dredie
Profil
tak adobe me prekvapilo jeste vice, mrknete na http://www.adobe.com/designcenter/video_workshop/ - to fakt stoji za to....
XXX
Profil
dredie
hmm.. tak to fakt vypada dobre. skoda ze na to nemam cas :,(
dredie
Profil
XXX - no jsem zjistil, ze jsou tam stejne jenom zaklady (v tech videotutorialech), ale spon zjistim jak moc je CS3 predelany... zatim mam pocit, ze krome AS 3.0 se tam temer nic nezmenilo. A to jsem doufal ze konecne udelaji poradnej tweening do flashe. No nic, after effects rulez :D
Rico89
Profil
Ještě mám menší problem :( videa dělaný ve Flashi mi nejdou přehrávat čím to je? jaký program potřebuji stáhnou, a kde ? Prosím o pomoc. Dekuji
XXX
Profil
Co myslis tim "vedea delany ve Flashi"? jaká je přípona souboru?
Rico89
Profil
Například na youtube mi nejdou přehrát videa , píše mi to ať stahnu adobe flash player, když to stáhnu , tak mi to stejně nejde :(
dredie
Profil
Rico89 - ho musis jeste nainstalvoat :) naic pokud cucis na youtube, nejde o flash player, ale o flash player plugin v mozille, IE ci opere, ten musis mit tez
Rico89
Profil
A kde ho najdu? A pak už to pujde? mam internetový prohlížeč Slimbrowser
XXX
Profil
Rico89
Jsem asi nevzdelany barbar, ale takovy prohlizec vubec neznam :) no stahnes ho na strankach adobe, ale ne pro tento prohlizec. Doporucuju prehravat tyhle soubory v nekterem ze znamejsich kolegu tohoto prohlizece ;)
Rico89
Profil
A jaký máte vy prohlížeč , který by jste doporučil? Jinak ten Slimbrowser není špatný:)
XXX
Profil
Rico89
Osobne vrele doporucuji Operu nebo FireFox ;)
dredie
Profil
Rico89
- oroduju za operu - hezky design, vyborne ovladani, prijemne GUI
XXX
Profil
Abych byl uplny, tak pouzivam jen Operu. Firefox jsem napsal proto, abych dal moznost vyberu :-D
dredie
Profil
XXX
taky tak, FF pouzivam jenom v praci, kde nemame operu. Jinak mi opera prijde jako nejsympatyctejsi prohlizec
XXX
Profil
dredie
No asi ti neni zas az tak sympaticka, kdyz si ji nejsi schopny stahnout do prace ;)
dredie
Profil
XXX
- nemam prava na instalaci programu ;)
XXX
Profil
dredie
to ses tam teda malej pan, ze ti nepovoli nainstalovat si Operu :-D
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0