Autor Zpráva
FlashManiac
Profil
Zdravím,
měl bych jeden dotaz ohledně exportu zvuku(resp. nahrání zvuku do FLA a jeho následný export do SWF)
takže abych začal od začátku dělám jeden prográmek, kde musím mít zvuky(načítané externě) ve formátu SWF. zvuky v to swf nejsou jako EVENT ale jako STREAM..originál je ve wavu..
no a teď ten dotaz...
kamoš říká, že když si to spustí, tak mu ten SWF zvuk jede pomaleji a hlas je posazený cca 10-20% níže než originál(prostě jako by jste na gramofonové desce na 45rpm nastavili při přehrávání 33rpm, i když tohle není tak extrémniXD) já s tím problémy nemám..ale marně si lámu hlavu čím to je..uvažoval jsem že by to mohlo být náročností..ale pak jsem si zkusil měřák a tuhle variantu jsem zavrhl...
pak jsem si říkal, esli by to nemohlo byt tím, jak si flash ořezává ten wav do mp3, při to exportu.ale to si říkám, že by došlo jen k posunu kvality ale ne rychlosti přehávání..
neměl by někdo nějakého tipa??
diky
XXX
Profil
No ja bych videl problem v tom, ze je nacitas externe jako SWF a navic streamovane. Proc nenacitas rovnou externe samotny ten zvuk streamovane??
FlashManiac
Profil
musim kvuli autorskym pravum mit zvuky v SWF.. bylo mi receno ze pri komercnim vyuziti se z MP3 musi platit poplatky...takze asi takhle..
XXX
Profil
No musim se priznat, ze jsem zatim nastesti nemusel resit nic takhle nesikovne, ale myslim si, ze je problem urcite v tom streamovanem nacitani. Nevim jestli te chapu spravne jak to presne nacitas a spoustis, kdyz tak to zkus vic popsat, at se na to muzeme kouknout ;)
lidka
Profil *
Dobry večer mam problem se zvukem s notbooku,nejde mi s něj zvuk a ani do repraku a vše je dobře nastavene a zaple.
lidka
Profil *
ja zapoměla dodat,že to odešlo když sem instalovala vebkameru
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0