Autor Zpráva
Ondrabas
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

GetURL do nového okna - blokování autom. otev. oken v IE
Ondrabas
Profil *
Nevíte někdo, jak to udělat, abych mohl z flashe zobrazovat stránky v target:blank a IE mi to neblokoval jako "automaticky otevíraná okna"?

U toho tlačítka mám tenhle kód:
on (press) {
getURL("m_nazor.html", "_blank");

}


Dík.
Ladza
Profil
Myslím, že nijak, protože to co ti je blokuje, je ochrana uživatelů používající prohlížeče. Pokud uživatel uzná za vhodné-povolí si to na daném webu sám.

p.s:Je to to samé jako blokace ve FF ne? Jeslti ne, tak sorry , ale IE nepoužívám
dredie
Profil
Ondrabas
tohle se ti blokuje? To je divny, mne se to nikdy nebloklo.
XXX
Profil
Je to tak IE nebo teda aspon nektere verze tohle blokuji. Byl jsem na to taky upozornen. Vyresil jsem to nacitanim odkazu do stejneho okna. V mem pripade to nebyl problem, nekdy ale asi byt muze
dredie
Profil
XXX
sak _blank je do noveho okna ne?
DoubleThink
Profil *
Popup blocker v IE a FF pochopitelně nemůže zachytávat události Flashe. Nemůžou tedy rozlišit, jestli žádost o popup následuje bezprostředně po události click či nikoliv.

Zatím jediné spolehlivé řešení je využít pozicovaného DIVu (a případně AJAXu) o okno nasimulovat.

Taky jsem viděl připojení události přímo elementu OBJECT, kdy Flash jenom mění některé proměnné, ale metodu window.open už iniciuje událost onclick na objektu. To je druhá možnost, trochu víc krkolomná.
XXX
Profil
dredie
sak _blank je do noveho okna ne?
A ja snad psal, ze ne? Prave proto jsem odkazy nanecital do noveho ale stejneho, takze pomoci "_self" misto "_blank". U me totiz nevadilo, ze to bylo v tom samem okne. Ale presne tohle uz jsem psal vyse ;) :-D
cubase
Profil
Já mám ten samí problém,ale v MOZILLE! Blokuje to a uz nevim co s tím....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0