Autor Zpráva
none
Profil
Kdyz pouziju tento tag on (release) {
_root.nacitac.loadMovie("guestbook.swf");
_root.text.text = "";
}
a nasmeruji ho na guestbook tak se mi po kliku na odkaz obevi a zmizne jak to mam udelat aby tam zustal?
Hanz
Profil
none
Tak to je divné, protože když jsem to zkoušel tak to jde dobře.
Jediná chyba, které mně napadá je že to máš v animaci, která se pořád přehrává.
none
Profil
jo je to tim
none
Profil
Tak se podivej sem linka klikni na ten první odkaz objeví se guest book a zase zmizne.cim to je?kdyz tam necham jenom ten soubor swf tak se tam obeví a zustane ale kdyz do jeho adresare pridam soubor s php tak se obeví a zmizne.
Hanz
Profil
none
No mi se ani neobjeví, natož aby zmizel. Možná je to rychlým připojením, nebo něčím podobným. Ale t os tím že když to dáš bez PHP tak to zůstane a když je to s PHP tak to zmizí. Tak to vůbec nechápu :o(
Skus to dát někam na stáhnutí a nebo mi to pošli. (se vším všudy. Tím myslím *.fla + *.php)
Hanz
Profil
Aha teď už mi to jede i s tím guestbookem. Ale stejně mi to pošli nebo to dej na to stáhnutí. Z toho nepoznám v čem je problém.
I když se mi zdá že problém bude kvůli tomu gustbooku. Zkus tam dát něco jiného a zkus jestli se to načte tak jak má.
none
Profil
Uz sem ti to úposlal tak se na to mrkni.
Hanz
Profil
none
Tak tato chyba se tu opakuje pořád dokola :o) Už se mně na to ptalo snad 20 lidí. Možná víc :o)

Problém je samozřejmně v tom gustbook.swf
Je vněm použita absolutní cesta (_root) to znamená že se Flash odkazuje na ten *.swf do kterého se načte. V mašem případě je to webdesign.swf
A vtom gustbook.swf je tento script:
onClipEvent (data) {

_root.Play();
}


No a ono se to odkáže na ten webdesign.swf což znamená že se znovu přehraje. A proto to zmizí. Právě proto jesm ti psal aby jsi skusil načíst něco jiného.

Takže musíš všechny absolutní cesty předělat na relativní.

Jak jsem se tak díval tak by mnělo stačít přepsat všude kde je _root. Na _parent. Možná jsem, ale něco přehlídl.


DoubleThink
Doporučuju ti to předělat. Konkrétně s tím tvým gustbookem jsem to řešil nejvíckrát. Pokud to nechceš předělávat tak tam někde připiš aby zmněnili cesty.
none
Profil
Jo ale kde to mam zmenit nemuzu to v tom guestbook nají?
none
Profil
dobre uz sem to nasel
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0