Autor Zpráva
Narg
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

cau, co mam prosim spatne na tomhle kodu:

on (rollOver) {
setProperty("pozadi", _alpha, "0");
}

pripadne co jeste potrebuji proto, aby to fungovalo? - potrebuju, aby se po najeti na tlacitko zmenil obrazek v jine vrstve, tohle mi prislo jako celkem rozumny reseni (i kdyz samozrejme urcite existuje lepsi, nejspis neco jako swap symbol? nic lepsiho mne nenapadlo :(( )
dik za pomoc
XXX
Profil
Ted nemam po ruce Flash, ale kazdopadne si myslim, ze ta nula nesmi byt v uzovovkach, protoze se nejedna o textovy retezec ale cislo ;). Pak tady musis mit nejaky ten MC pojmenovany jako 'pozadi' v InstanceName
Flashman4D
Profil
Narg
setProperty je nepraktické a jinak má XXX pravdu číselné hodnoty se do úvozovek nedavají
taky nemám spuštěný flash, ale použil bych radši tečkovou konvenci asi tak

tlacitko.onRollOver = function() {
pozadi. _alpha = 0;
};
Narg
Profil *
Flashman4D

Narg
setProperty je nepraktické a jinak má XXX pravdu číselné hodnoty se do úvozovek nedavají
taky nemám spuštěný flash, ale použil bych radši tečkovou konvenci asi tak

tlacitko.onRollOver = function() {
pozadi. _alpha = 0;
};



hazi mi nejakou chybu: Statement must appear within on handler
vubec netusim co si pod tim mam predstavit, nevis?
dik
Alasther
Profil *
Zdravim .

Nula ma byt v uvozovkach .

http://www.adobe.com/support/flash/action_scripts/actionscript_diction ary/actionscript_dictionary647.html ..... viz tady .

on (release) {
vidim = getProperty(_root.P1_MC, _alpha);
if(vidim > 90){
setProperty("P1_MC",_alpha,"0");
}
else{
setProperty("P1_MC",_alpha,"100");
}

takhle to funguje u me .. je tam buton ktery ma pri najeti alpha 50% kdyz kliknu misto se "zalphuje" na 100% kdyz kliknu podruhe nastaví se alpha 0%

s tim ze ten movie clipe - P1_MC ma instance P1_MC a jeste je "Lingage" pro action script pod jmenem P1_MC - nastavuje se v zálozce Library.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0