Autor Zpráva
De-goy
Profil *
Zdravím, mám takový problém. Udělal jsem si animaci do níž jsem naimportoval video. Pokud spustím swf tak vše běží naprosto v pořádku. Pokud to ovšem pošlu kamarádovy, nevidí sekci s importovaným videem. Jak je to možné?
embee
Profil
De-goy
je to video embedovane do swf nebo ne?
De-goy
Profil *
Mno dávám ho do knihovny a ptá se mě to na nějaké věci, ty odklikám jak potřebuji. Mám ho v knihovně, vytáhnu jej na scenu, zkonvertuju do MC.
embee
Profil
De-goy
no jde o to, jestli ho mas na scene cele, nebo jenom jako odkaz na externi soubor - pokud tam mas cerny ctverec po vlozeni na scenu, tak to swf musis poslat kamosovi spolu s flv v umisteni, v jakems ho importoval
De-goy
Profil *
Aha, ano mám tam černý čtverec. Jak mám tedy udělat abych nemusel posílat i to video a postačilo jen to swf?
embee
Profil
De-goy
pri importovani vyber v jedne zalozce "embed into swf file" - ale je to narocnejsi na prehravani nez klasicke video
De-goy
Profil *
embee
Jaké je prosímtě běžné použití tedy? Když jsem udělal flash banner obsahující video a chci to dát kamarádovi na web, jak mám ohledně toho videa tedy postupovat?
embee
Profil
De-goy
pokud ma male rozmery (myslim v pixelech) a nema v sobe zadne zvuky, tak klidne pouzij zaembedovane video... jeho ovladani je intuitivnejsi (prakticky stejne jako kalsicka flashova animace)
De-goy
Profil *
embee

zaembedované video? Jak to udělám? Video má zhruba 150x300 px ale mám ho v masce a je vidět asi 150x200 px.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0