Autor Zpráva
ubozak
Profil *
Asi budu mít pro většinu z vás primitivní dotaz, ale..vytvořil jsem flash a na pc, kde neni nainstalovaná podpora flashe (flash player) samořejmě nic nejde. Resp je videt jen barva pozadi flashe. Chci se zeptat. Pokud mi browser nenabídne možnost stažení pluginu, lze tuto možnost výzvy zakomponovat do AS? Chci docílit toho, aby se tato výzva ke stažení pluginu nabízela pořád, dokud opravdu nebude nainstalovaná.
kelvin
Profil
Ješte to. Aby mi nějaký web házel výzvy na stažení pluginu jako jsem to zažil asi před třemi lety u IE5 pořád dokola při vybírání webmailu přes dial up.
Nestačí vložit na stránku s flash oknem nějaký text s odkazem na místo, kde je možné stáhnout ten plugin? Přinejhorším to vyřešit nějakým vyskakovacím oknem (které také již dost lidí blokuje).
Hanz
Profil
ubozak
ActionScriptem to na 100% jít nemůže. Když tam ten plugin nemáš tak se ti Flash nerozjede a tím pádem ani žádný AS :o)
Jak psal kelvin nejlepší je pod ten Flash umístit odkaz ke stažení. Když uživatel ten Flash nemá tak se nezobrazí, ale když ho má tak se zobrazí jen Flash. To řešení s AS by bylo řešitelné pouze pokud by mněl jinou verzi FlashPlayeru. Ale script na zjištění verze AS je pokud se nepletu až od verze MX 2004, takže vlastně není co zjišťovat, protože, když není správný plugin tak ti ten script nepojede.

Vše by se mnělo dát vyřešit přez JavaScript --> já ho sice neumí, ale pokud dáš dotaz do sekce o Javascriptu tak ti určitě někdo odpoví.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0