Autor Zpráva
deacon
Profil
Dobry den,
Mam swf menu a tam nacitam jina swf - vzdycky potrebuju nacist prvni.swf pak menu.swf pak druhe.swf pak opet menu.swf a tak.
Ale potrebuju vzdy nacist dane swf tak jak bylo vypnuto. Tzn napriklad v z menu prejdu do prvni.swf, tam si zobrazim obrazek_c2. Pak se vratim (tedy opet nactu) menu, pote druhe.swf a tam si zobrazim obrazek_c3. Potreboval bych, aby kdyz se vratim (nactu) opet prvni.swf, aby se mi rovnou ukazoval obrazek_c2. Slo by to nejak udelat??? Zkousel jsem FlashCookies i normalni cookies tvorene pomoci php skriptu, ale bez uspechu. Muzete mi kdyztak postnout jak to resite vy. Dekuji za rady
XXX
Profil
Resis jednoduchou vec nesmirne slozite. Z tveho popisu si sice moc nedovedu predstavit, co vlastne tvoris, kazdopadne to menu prece z hlavniho swf nemazes, ale celou dobu ti tam zustava. pouze jej staci bud prekryt tim dalsim swf nebo jej schovat napriklad nastavenim vlastnosti _visible = false. Takze nepotrebujes zadne cookies ani SharedObjects, ale staci ti ukladat si informace o jednotlivych stavech SWF v okamziku prepnuti do promennych, napr typu Array ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0