Autor Zpráva
kodiak
Profil *
Čau, potřebuji radu. Mám udělané menu, vedle menu mám graficky ztvárněné okno do něhož by se měl načítat text po zvolení určitého tlačítka z menu. Tedy v praxi aby to vypadalo: kliknu na první položku v menu "úvod" a chci aby se text načetl do onoho okna s potřebným efektem. (text mám jako MC) a ten potřebuji načíst do tohoto okna. Poradí mi někdo?
XXX
Jelikoz jsi umistil dotaz tady a ne do ActionScriptu, hadam, ze jsi ve Flashi zacatecnik a proto poradim co nejjednoduseji. Udelej si to okno jako MovieClip, ktery bude mit tolik snimku, kolik mas tech tlacitek v menu. do kazdeho snimku dej patricny MovieClip, ktery se ma zobrazit pro tlacitko stejneho poradi. V praxi to bude vypadat tak, ze kliknes na druhe tlacitko a pomoci metody gotoAndStop() tvojeho MovieClipu okna se presunes na jeho druhy snimek, kde uz budes mit pozadovany obsah. stejne tak u ostatnich tlacitek ;)
kodiak
Profil *
Nějak mi to nejde rozhýbat :(
Aplikuji na button

on (release) {
gotoAndStop("Scene 1", 3);
}

A stejně to nic nedělá.

V MC mám 5 snímků a v každém snímku mám jeden MC s textem.
Nic to nedělá.
Jak by to bylo pomocí toho AS?
XXX
To bude asi tim, ze o AS nic nevis. Zkus s nim zacit pekne od zacatku a nechtit hned vsechno hotove ;) Teziko se nekomu vysvetluje jak na to, kdyz ani nevi, co jsou to promenne, cykly, atd...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: