Autor Zpráva
Ninkasu
Profil *
Chtěl bych se zeptat, zda má flash svoje řetězové funkce jako je len() a trim() a podobne. Tedkon se ucim propojeni Flashe, php a MySQL, a kdyz posilam flashi hodnotu promene tak mi to tam zkazej znaky a takze pokud chci echovat treba

<?
echo "stav=ok";
?>

Ve flesi potom proměná stav má takovouhle hodnotu:

stav = "ok "

Jde se nějakou funkci bud ve flasi nebo v php zbavit toho nebo pomocí řetězovejch funkci to odříznout, ty vsak ve flashy neznam :(

Nemá s tim někdo nějakou zkusenoust?
Diky
Ninkasu
Profil *
Chtěl bych se zeptat, zda má flash svoje řetězové funkce jako je len() a trim() a podobne. Tedkon se ucim propojeni Flashe, php a MySQL, a kdyz posilam flashi hodnotu promene tak mi to tam zkazej znaky
 a 
 
takze pokud chci echovat treba

<?
echo "stav=ok";
?>

Ve flesi potom proměná stav má takovouhle hodnotu:

stav = "ok "

Jde se nějakou funkci bud ve flasi nebo v php zbavit toho nebo pomocí řetězovejch funkci to odříznout, ty vsak ve flashy neznam :(

Nemá s tim někdo nějakou zkusenoust?
Diky[/i]


--sry za spam ale ty dva znaky se neobevili :(--
Ninkasu
Profil *
Chtěl bych se zeptat, zda má flash svoje řetězové funkce jako je len() a trim() a podobne. Tedkon se ucim propojeni Flashe, php a MySQL, a kdyz posilam flashi hodnotu promene tak mi to tam zkazej znaky " r" a " n" takze pokud chci echovat treba

<?
echo "stav=ok";
?>

Ve flesi potom proměná stav má takovouhle hodnotu:

stav = "ok r n "

Jde se nějakou funkci bud ve flasi nebo v php zbavit toho nebo pomocí řetězovejch funkci to odříznout, ty vsak ve flashy neznam :(

Nemá s tim někdo nějakou zkusenoust?
Diky

au to boli doufam ze to nekdo z vas muze smazat :(
Ninkasu
Profil *
mno bohuzel tady jak koukam to nejde napsat poradne taze pred tim r a n má bejt \ jedno zpetny lomitko
XXX
Profil
Co takhle se zaregistrovat. Pak bys ten prispevek mohl editovat a nemusel jej tady davat tolikrat ;)

Omlouvam se za OT, ale nemuzu si pomoct :)))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0