Autor Zpráva
flz
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Co si myslite o fuzii adobe a macromedia? ti co o tom nevedia tak sa docitaju tu http://www.adobe.com/aboutadobe/invrelations/adobeandmacromedia.html

co myslite ze sa zlepsi, pripadne zhorsi.

mne sa zdaju veci od adobe sakra drahe :-/
Hanz
Profil
flz
Mi se to taky moc nelíbí. Adobe nemám moc rád. A to kvůli cenám a rychlosti zpouštění jejich produktů. Jestli udělají něco podobného s Flashem tak to bude hrůza!
Ale zatím bych to moc nekomentoval. Uvidíme co se z toho vyklube.
Nai Dzet Quiv
Profil
pro Hanze: jo jo. Když se mi nějaký dokument omylem spustí v Acrobat Readeru (odkaz nespecifikuje formát), málem usnu, než se dokument spustí. Ale jsou na to i nějaké utility... Jinak se mi produkty Adobe i Macromedia líbí!
Ivorius
Profil
Zajímavé bude, pokud bude photoshop + flash v jedné aplikaci. Neméně zajímavá bude ale určitě i cena :(
Hanz
Profil
Ivorius
Podle mě by to byla ta nejhorší věc co by se mohla stát.
1) Představ si jak dlouho by se to načítalo?

2) Bylo by to nepřehledné.

3) Zpousta lidí by v tom měla totální chaos (třeba já). Představ si, že by například v novém windows dali Hlavní panl doleva. Nabídku Start doleva nahoru a veškeré panely nástrojů ve složkách by byly dole. Co bys na to řekl :o) Vyznal by ses tam?

4) Opravte mě jestli se mýlím, ale photoshop je na práci s rastry a né s vektorem.

5) Flash a Photoshop mají k sobě tak blízko jako PHP a HTML
FlašManiac
Profil *
A co takhle:

1) Lepší podpora PSD formátu

2)Věci jako magic wand jsou ve flaši naprosto (pro přesné prácičky) nepoužitelné

3)Adobe jsou sakra machři nejen u rastrů ale mají také illustratora a to je sakra kanón...

X)suma-sumarum dá se očekávat posun vpřed, ale jestli vám jde pánové o to, aby se Vám aplikace načítala o pár sekund rychlejc, tak používejte ještě poslední verzi od Makromédyje, kupte si kapesníčky aaa breeee. Nechť žije nostalgie a Macromedia forever :-)
Acci
Profil
No, mě by spíše zajímalo, co udělají s Fireworksem. Fajn nástroj. Jestli ho jenom nezničí a místo něho začnou nabízet Adobe Photoshop Elements
flz
Profil
ihmo s flashom sa nestane nic mimoriadne, pribudnu nove efekty a priame prepojenie medzi flashom a ps, tak ako je teraz prepojeny flash s fw. co s ostatnymi produktami macromedie bude, tak to zaujima aj mna, pretoze pochybujem ze budu pok po boku fungovat Adobe Fireworks a Adobe Phostoshop a to iste s ilustratorom a freehandom.
Nai Dzet Quiv
Profil
Ale houby. Pochybuji o tom, že by se najednou začaly kombinovat jejich produkty...
Prostě se "jen" spojily firmy, což se projeví hlavně "vnitřně" u obou firem. Nečekám nic převratného...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0