Autor Zpráva
Hela
Profil *
Ahoj lidicky, potřebovala bych poradit s akcí pro tlačítko umístěné v movie clipu, sama si nevím rady.. :(

Ve scéně GALERIE ve vrstvě Ikonky mám na 1. snímku umístěný movie clip IKONKY.
Tento movie clip má 2 vrstvy - ve vrstvě Tlačítka na 1. snímku se nalézá tlačítko s akcí:

on (release) {
gotoAndStop("GRAFIKA velky format", 1);
}

Ale nefunguje to, po kliknutí na tlačítko nepřejdu bohužel na scénu "GRAFIKA velky format". Mohli byste mi poradit, jak na to? Jestli to bude něco s _root. ? Případně kde bych se o tom na netu dočetla více. Díky moc!!
Anonymní
Profil *
musis vynechat nazov, iba napis cislo frame na ktory ma prejst. aspon tak som to pochopil ze to tak myslis
Hanz
Profil
Hela
Vše je dobře. Nemáš třeba nějaký překlep v tom názvu scény? Flash rozlišuje velká a malá písmena, takže to tím může být taky.
Jestli to tím není tak to dej někam na internet a dej odkaz na stažení. A nebo mi to pošli.
kyklop
Profil
Hela
Měl jsem stejný problém a ve Flash MX se mi ho nepodařilo vyřešit. Tlačítko umístěné v MC prostě ne a ne odkázat tam, kam má...
Nyunyu
Profil *
proto nepoužívám scény:-) Udělej to bez scén a vše bude chodit
R3sidento
Profil *
JoJo mam stejny problem proste jak mam tlacitko v jedne vrstve a animaci v druhe nedokazu to spustit!
Wes
Profil *
Ziadny problem pouzi prikaz _parent a vsetko bude ok ale potom nesmies davat nazov sceny ale na ktory frame ma ist parent nerozoznava sceny pokial mas na prvej scene 10 framov tak 11 frame je druha scena tak potom das _paren.gotoAndPlay (11); a vsetko fungiruje.
Wes
Profil *
t som zabudol _parent.gotoAndPlay (11);

:)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0