Autor Zpráva
rednek
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

http://www.toonboom.com/products/digitalpro/features.php

No s flashom to ma spolocne mozno len .swf, ale stale si myslim ze to tu mnoho ludi oceni
OZAJSTNE vektorove nastroje a nie to co mal flash, automaticka perspektiva, automaticky lips-sinc a kto vie co este
Moznost vyexportovat to do .swf

Skusil to niekto? Idem stiahnut trial...
embee
Profil
rednek
tohle vsecho umi after effects a jeste mnohem vice + integrace s illustratorem, photoshopem, flashem a dalsimi produkty od adobe...
rednek
Profil
wut? vsetko vsetko? cital si pozorne? :D
embee
Profil
rednek
kecam, necital som pozorne lebo som sedlak :D

ne ted vaznem vypada to pekne ten programek, ale ta integrace adobe produktu dohromady to pro me prebiji proste. Jsem hlavne zvedavy, jak to vyexportovane swf bude vypadat, kdyz ho otevres ve flashi :)
rednek
Profil
No vo flashi ho neotvoris, len vo flash playeri... A myslim ze tam rozdiel nebude ^^
embee
Profil
rednek
no ja bych si tim nebyl tak jisty... spousta techhle programu to swfko dokonale mrsi tak, ze je mnohem vetsi nez by muselo - treba neumi delat tweeny, takze veskere animace (i tak primitivni jako pohyb jednoho objektu po scene zleva do prava po primce) se vyrenderuje jako frame-by-frame animace. Otazka je, jak to bude mit posefovany tenhle programek.

a ve flashi to otevres prece pomoci import to stage (pokud neni protected for import, coz muzes specifikovat samozrejme :)
rednek
Profil
embee
hmm hej vlastne, no ale nemyslim si ze by to vyzeralo inak, pretoze Phillips animoval brackenwood cez toto ale cez flash tam dal VCam a vyzeralo to normalne...
embee
Profil
rednek
wtf? jaky VCam? :D
suk
Profil *
Hele lidi nevyte neco o nejakem animacnim programu ve kterem bych neco nakreslil, ulozil obrazek, nakreslil, ulozil a pak by z toho potom byl takovy plynuly pohyb....neco jak to delaji ti profíci.....díky
suk
Profil *
Hele lidi nevyte neco o nejakem animacnim programu ve kterem bych neco nakreslil, ulozil obrazek, nakreslil, ulozil a pak by z toho potom byl takovy plynuly pohyb....neco jak to delaji ti profíci.....díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0